RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Найкращі українські фільми покажуть до Дня Незалежності

21 липня 2021

До 30-річчя Незалежності України дистриб’ютор «Артхаус Трафік» підготував сюрприз для всіх кіноманів — фестиваль «Нове українське кіно». До програми ввійшли сім фільмів, які знято в Україні за останні 30 років, — це сім фестивальних гітів, визнаних як в Україні, так і за її межами. Фестиваль стартує 19 серпня.

У програмі — фільми, про які ми писали не раз. Один з найгучніших — «Плем’я» Мирослава Слабошпицького, який у 2014 став справжнім міжнародним гітом, здобувши три премії «Тиждень кінокритики» в Каннах.

«Плем’я»

Також на фестивалі покажуть: «Донбас» Сергія Лозниці, що 2018 року взяв одну з ключових нагород Канн — премію «Особливий погляд»; «Додому» Нарімана Алієва — 2019 року він представляв Україну в основному конкурсі Каннського кінофестивалю; «Мої думки Тихі» Антоніо Лукіча, який відзначили на фестивалі в Карлових Варах; «Атлантиду» Валентина Васяновича, яка 2020 року дістала приз як найкращий фільм у секції Orizzonti Венеційського кінофестивалю, а також документальний фільм «Земля блакитна, ніби апельсин», — одну з найуспішніших українських стрічок останніх років, що здобула приз за найкращу режисуру в категорії «світова документалістика» кінофестивалю «Санденс».

«Донбас»

«Мої думки тихі»

Ще в розділі Кіно

Популярне