Яким буде 8 сезон «Американської історії жахів»

24 липня 2018

"Американська історія жахів", популярний серіал маститого режисера Раяна Мерфі, автора фільму "Їсти, молитися, кохати" і серіалу "Частини тіла", змушує глядачів дивуватися щороку. Vogue UA розповідає все, що відомо про восьмий сезон «Американської історії жахів», який виходить цієї осені.

Сара Полсон в "Американській історії жахів"
Дата виходу

Дату виходу нового сезону анонсували на офіційній сторінці серіалу в Instagram. Шанувальникам шоу доведеться почекати до 12 вересня, щоб побачити нову серію від телеканалу FX Network.

Сюжет

20 липня оголосили офіційну назву нового сезону: «Американська історія жахів: Апокаліпсис». Восьмий сезон стане кросовером першого і третього сезонів шоу – «Будинок-вбивця» і «Шабаш» відповідно. Раян Мерфі ще не опублікував жодних подробиць сюжету, але в своєму Twitter-акаунті він зазначив, що події будуть відбуватись «18 місяців від сьогодні» і що «у вересні пануватимуть відьми». На цей момент випустили два постери, обидва з яких криваво-червоні, як у «Будинку-вбивці». У тому ж Instagram Раян Мерфі розповів, що сезони основані на дев'яти колах Данте з «Божественної комедії».

Акторський склад

Еван Пітерс і Сара Полсон, які були частиною серіалу ще з 2011 року, повернуться у восьмому сезоні, також як і Емма Робертс, яка приєдналася до своїх колег та зіграла головну роль в третьому сезоні шоу. До акторського складу долучилася і актриса Джоан Коллінз, яка раніше знімалась в серіалі «Династія», однак її роль в «Американській історії жахів» ще не розкрита.

Фото: @billyeichner

Кинопремьера · сериалы · сериал · кино ·

Ще в розділі Кіно

Популярне