Історія кохання Кетрін Зети-Джонс і Майкла Дугласа

25 вересня 2018

Актори Кетрін Зета-Джонс і Майкл Дуглас народилися в один день – 25 вересня, тільки з різницею в 25 років. Однак цифри в паспорті не стали перешкодою їх любові, яка триває вже 20 років. Vogue.ua вибрав найбільш зворушливі спільні фото іменинників.

Кетрін Зета-Джонс і Майкл Дуглас

Актори познайомилися 1998 року. Сталося це в Довілі, де Кетрін Зета-Джонс представляла свій новий фільм "Маска Зорро", в якому зіграла головну роль разом з Антоніо Бандерасом. За словами Дугласа, це було кохання з першого погляду, а друзям він повідомив, що бачить цю жінку матір'ю своїх майбутніх дітей. Їх познайомив спільний друг актор Дені де Віто, а Дуглас приділяв особливу увагу молодій зірці майже півроку. Їх весілля відбулося вже 2000-го. В одному з найстаріших готелів Нью-Йорка – "Плаза", вони провели пишну церемонію. Зараз пара виховує двох спільних дітей: 18-річного Ділана Майкла та 15-річну Керіс Зету.

Весілля Майкла Дугласа і Кетрін Зети-Джонс

Однак не все було благополучно у закоханих за ці роки. У 66-річному віці у Майкла Дугласа виявили рак горла, але підтримка сім'ї допомогла йому вилікуватися, а після цього в лікарню вже потрапила сама Кетрін – лікарі діагностували у неї маніакально-депресивний синдром, який ледве не призвів до розлучення. Однак любов виявилася сильнішою завсі перешкоди і дні народження ця пара продовжує святкувати разом.

Ще в розділі Кіно

Популярне