RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Ґаль Ґадот зіграє Геді Ламарр у новому серіалі Showtime

06 серпня 2019

Після кількох місяців чуток представники телеканалу Showtime підтвердили, що зірка кінострічки «Диво-жінка» Ґаль Ґадот зіграє легендарну голлівудську акторку в мінісеріалі про Геді Ламарр.
 

Геді Ламарр

Showtime поки не розголошують деталей проєкту, навіть офіційної назви серіалу чи дату прем'єри не називають. Відомо, що сценаристом і продюсером шоу виступить співтворець серії «Коханці» Сара Трім, виконавчими продюсерами будуть Воррен Літтлфілд («Оповідь служниці»), Кеті Роббінс («Останній магнат») і чоловік Ґаль Ґадот, Ярон Версан.

«Життя Геді Ламарр було справді захопливим. Вона одна з перших почала порушувати багато питань, які сьогодні теж кидають виклик нашому суспільству і безпосередньо сприйняттю жінок, – заявили представники Showtime. – Ґаль Ґадот – трансцендентна акторка, яка зможе зобразити глибину складного характеру Ламарр».

Ґаль Ґадот для Vogue US

Ламарр, яка народилася в Австрії, стала однією з найцікавіших представниць Голлівуду. У 1930-х роках вона покинула свого чоловіка, який виготовляв боєприпаси, заради кар'єри в кіно. Тепер її згадують поряд з Джуді Гарленд, Спенсером Трейсі, Джиммі Стюартом та іншими знаковими фігурами в історії кінематографу. Ламарр також регулярно підробляла в ролі винахідниці – розробляла з композитором Джорджем Антеілом систему радіонавігації для торпед союзників під час Другої світової війни і новаторську частотну технологію, яку все ще використовують у сучасних пристроях Wi-Fi і Bluetooth.

сериал ·

Ще в розділі Кіно

Популярне