Джессіка Честейн у фільмі "Жінка ходить першою"

26 квітня 2018

"Жінка ходить першою" – так феміністично називається новий фільм з Джессікою Честейн в головній ролі. Це заснована на реальних подіях історія американської художниці Кетрін Велдон (Джессіка Честейн) про її боротьбу за права індіанців. Фільм з’явиться у світовому прокаті 29 червня.

 

1889 року молода художниця з Брукліна Кетрін Велдон вирушила в індійську резервацію Стендінг-Рок у Південній Дакоті для того, щоб написати портрет вождя племені – бика, що сидить. В резервації художниця швидко знаходить спільну мову з індіанцями, а дізнавшись, що уряд хоче відібрати у них землю і виселити індіанців, Велдон починає боротися за їхні права. У Кетрін був диплом юриста, що допомагало їй робити це професійно. За рішучість характеру в резервації її прозвали "Жінка, що йде вперед".

«Це нетиповий голлівудський сюжет, –  розповіла в інтерв'ю Vogue UA 2016 року Джессіка Честейн. –  Це фільм про дружбу між героями з різних культурних і соціальних світів. Мене дуже зворушила доля Кетрін Велдон. У дитинстві з книжок з історії ми, зазвичай, дізнаємося про переможців. Нам не розповідають про тих, хто боровся, програв і залишився забутим».

Режисер фільму – Сюзанна Вайт, яка працювала над серіалами "Підпільна імперія" і "Майстри сексу". Сценарій написав Стівен Найт – він працював над серіалом «Табу» з Томом Гарді і мелодрамою «Прянощі і пристрасті».

На зйомках фільму

Джессика Честейн ·

Ще в розділі Кіно

Популярне