VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Що потрібно знати про серіал «Спадкоємці» — тріумфатора премії «Еммі»

21 вересня 2020

«Спадкоємці» (Succession) стали найкращим серіалом року за версією премії «Еммі», здобувши відразу чотири нагороди в ключових номінаціях. Чому преса називає «Спадкоємців» найкращим з того, що показують на сучасному телебаченні, розповідає vogue.ua.

«Спадкоємці»

Герої серіалу «Спадкоємці» навряд чи вам сподобаються — вони весь час сперечаються, хто з них краще керуватиме батьківською фірмою, та й у принципі зарозумілі й не дуже приємні люди — але відірватися від серіалу складно. У цьому одностайні майже всі критики «Спадкоємців». Серіал вийшов на HBO у 2018 році й миттєво зірвав куш: дістав кілька номінацій на премії «Золотий глобус» та «Еммі» й був продовжений на два сезони (третій сезон мав вийти наприкінці 2020 року, але виробництво відклали через пандемію). Що ж у ньому особливого?

«Спадкоємці»

Автор серіалу — талановитий британський сценарист і режисер Джессі Армстронг, серед заслуг якого — британський ситком «Піп-шоу» і номінація на «Оскара» за політичну сатиру «Петля». Кілька років тому Армстронг написав сценарій про життя медіамагната Руперта Мердока, власника корпорації 21st Century Fox і (у різний час) безлічі таблоїдів. Утім сценарій не екранізували, але історія Мердока якоюсь мірою лягла в основу серіалу «Спадкоємці».

«Спадкоємці»

Головний герой серіалу — старий мільярдер і медіамагнат Логан Рой (його грає талановитий актор Браян Кокс, відомий глядачам за серією фільмів «Ідентифікація Борна»), який хоче піти на спокій і передати справи фірми в надійні руки. Цими «руками» за логікою має стати старший син Коннор Рой, але він живе на фермі й захоплений думками про кінець світу. Магнат має ще трьох дітей, кожен з яких не без вад і дивацтв. По суті, весь серіал — це кумедні, дуже експресивні розбори між дітьми, які намагаються показати, що один крутіший за іншого.

«Спадкоємців» чудово знято й зрежисовано. Над серіалом працював дует вже згаданого Джесі Армстронга й Адама Маккея — останній здобув «Оскара» за фільм «Гра на пониження» про фінансову кризу в Штатах. Сімейна драма, на перший погляд, у їхній інтерпретації перетворюється на кумедну чорну комедію й сатиру на американський спосіб життя й американську мрію. І будьте готові до того, що серіал досить жорсткий: діти весь час підколюють одне одного, відкрито ображають та й загалом готові на все, щоб здійнятися вгору й стати головними в цій сімейно-корпоративній ієрархії.

«Спадкоємці»

Цікаво, як самі Мердоки ставляться до серіалу, який багато в чому списаний з їхньої родини і який так жорстко зображує стосунки в ній?.. Актор Браян Кокс, який грає главу сім’ї, недавно згадав про випадкову зустріч із кимось з родини Мердоків у Лондоні. «Я був у своєму улюбленому кафе в Прімроуз-Гілл, — розповідає актор Hollywood Reporter. — І цей хлопець, хтось із родини Мердоків, сказав: „Нам дійсно подобається шоу... але моїй дружині іноді буває важко дивитися“»... Але режисер серіалу заперечує, що «Спадкоємці» мають реальних прототипів, і каже, що таких родин у вищому світі дуже багато. «Це вигадана сім’я. Я уявляв не тільки Мердоків, але й родину Герста, і навіть королеву Єлизавету II та її спадкоємців. Мені хотілося показати універсальну історію сім’ї, у якій химерно переплелося особисте й політичне».

сериалы ·

Ще в розділі Кіно

Популярне