RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Що потрібно знати про серіал «Біжи» — новий проєкт Фібі Воллер-Брідж

23 березня 2020

12 квітня канал HBO випускає новий серіал «Біжи», який має всі шанси стати хітом. Його авторка — Фібі Воллер-Брідж, яка стоїть за блискучими серіалами «Погань» і «Вбиваючи Єву», котрі принесли їй купу «Еммі» й світову славу. Судячи з трейлеру «Біжи», на нас чекає не менш смішний і жорсткий серіал, ніж «Погань».

Головні герої — Рубі Річардсон, яка хоче кардинально змінити своє життя, і Біллі Джонсон, успішний коуч. Обом трохи за 35, обоє були вже трохи втомлені від життя. 17 років тому, ще в університеті, Рубі й Біллі були разом і домовилися: якщо колись один з них надішле іншому повідомлення з текстом «біжи», то вони кинуть все й зустрінуться на центральному вокзалі Нью-Йорка, щоб вирушати разом у подорож Америкою. І ось цей день настав: Рубі отримує повідомлення від Біллі й вони опиняються в одному поїзді. Вони лаятимуться й з’ясовуватимуть стосунки, ускочать у кримінальну халепу й тікатимуть від поліції — але нудно точно не буде.

Авторки серіалу — Фібі Воллер-Брідж і Вікі Джонс, мають, мабуть, найгостріше почуття гумору на британському телебаченні. Дівчата познайомилися десять років тому, коли обидві працювали в театрі. Незабаром заснували власну театральну кампанію DryWrite Theatre Company, яка спеціалізувалася на дотепних скетчах. В інтерв’ю Фібі говорила: «Сенс нашої кампанії був у тому, щоб сценаристи могли писати анонімно, тобто без жодного остраху. Пам’ятаю, як сказала: „Боже, та я ще років у десять про таке мріяла!“. Так ти розумієш, що речі, про які довго думав, одного разу стають реальністю». Із цієї дружби й співпраці Воллер-Брідж і Джонс виріс спочатку серіал «Погань», а потім і «Вбиваючи Єву». А тепер — і серіал «Біжи».

Головні ролі в «Біжи» грають Доналл Глісон — глядачі добре пам’ятають його по серії фільмів про Гаррі Поттера, «Зоряним війнам» і серіалу «Чорне дзеркало»; і Мерріт Вівер — зірка серіалу «Сестра Джекі». У першому сезоні буде сім серій. На запитання, чого очікувати від цього серіалу, продюсери кажуть: це ще одна яскрава історія про жінку, яка готова нарешті кинути своє монотонне звичне життя, щоб почати жити більш спонтанно й щасливо. Побачимо, як це відбуватиметься, вже 12 квітня.

сериалы ·

Ще в розділі Кіно

Популярне