RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Що потрібно знати про новий серіал від творців «Абатства Даунтон»

20 березня 2020

Творець «Абатства Даунтон» Джуліан Феллоуз представив ще одне драматичне історичне шоу — «Белгравія».

«Белгравія» — це історичний драматичний мінісеріал, дія якого розгортається в 40-х роках XIX сторіччя в Лондоні. Сюжет заснований на однойменному романі Джуліана Феллоуза 2016 року. Згідно із синопсисом, шоу розповідає про ті часи, коли «вищі ешелони суспільства почали вступати в боротьбу із зароджуваними індустріальними нуворишами». Історія розвивається навколо балу герцогині Річмонд, який відбувся напередодні битви при Ватерлоо в 1815 році. Через 25 років він все ще є джерелом таємниць і конфліктів двох багатих сімей в Англії.

Перша серія вийшла 15 березня в британській телевізійній мережі ITV. У центрі епізоду — сім’я Тренчардів невдовзі після їхнього прилучення до аристократичного світу багатого лондонського району Белгравія.

Нагадаємо, що Джуліан Феллоуз працює над ще однією історичною драмою «Позолочене століття» (The Gilded Age) для HBO. Її дія відбувається в Америці під час «позолоченого віку», буму 80-х років XIX сторіччя в Нью-Йорку.

сериал ·

Ще в розділі Кіно

Популярне