VOGUE UA CONFERENCE 2021EARLY BIRDS PRICE! До 1 червня
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

5 фільмів Крістофера Нолана, які варто переглянути

30 липня 2020

Крістофер Нолан – кінорежисер з великим талантом. Він відмінний оповідач, у всіх його фільмах присутні несподівані повороти сюжетних ліній, а якщо пропустити навіть кілька секунд, іноді складно зрозуміти, що відбувається. У фільмографії Нолана всього десять фільмів, але всі вони різнопланові, що допомогло йому зарекомендувати себе як професіонала вищого рівня і обзавестися армією шанувальників. До дня народження режисера, Vogue UA вибирає 5 картин Крістофера Нолана, які варто переглянути.

Крістофер Нолан
Пам'ятай, 2000

Найвідданіші фанати Нолана часто наполягають на тому, що цей диявольськи сконструйований психологічний трилер залишається його найкращою роботою і сьогодні – можливо, тому, що це одна з тих картин, яка найглибше вводить глядача в оману, а потім несподівано розкриває всі картии.

Темний лицар, 2008

Цю роботу Крістофера Нолана називають одним з найяскравіших фільмів про «Бетмена». Драматизм і апокаліптичні настрої помножені на геніальну гру Гіта Леджера в ролі Джокера роблять цю історію стрічкою, яку можна переглядати знову і знову.

Початок, 2010

Сестра картини «Початок» майже у всіх сенсах, від структурної сміливості до дружини-примари, яка підбурює головного героя. «Початок» знаменує собою кінець першого акту кіновиробництва Нолана: саме ця картина принесла автору тріумф, визнання критиків, комерційний успіх і нових фанатів.

Інтерстеллар, 2014

Найбільш епічний, сумний, і, одночасно, найпростіший фільм Нолана. Вся картина нагадує щось на зразок великого розумового експерименту. Крістофер розмірковує про найбільші розриви в часі і просторі – ті, які відокремлюють нас від того, кого ми любимо. Але, в свою чергу, режисер не упускає шанс нагадати, що та ж любов здатна зруйнувати світлі роки і часи життя в лічені секунди.

Дюнкерк, 2017

Одна з найбільш видовищних картин Нолана, «Дюнкерк» – це робота безкомпромісної серйозності, яка розвивається дуже стрімко, порушує складні питання і викликає мурашки по всьому тілу протягом усього фільму. Крістоферу Нолану вдалося зобразити історичні події, як нікому іншому.

кино ·

Ще в розділі Кіно

Популярне