3 маловідомих ролі іменинника Орландо Блума

13 січня 2018

41 рік сьогодні виповнився актору Орландо Блуму, якого весь світ знає як Вільяма Тьорнера з "Піратів Карибського моря" або Леголаса з не менш фантазійної саги Джона Толкієна про гобітів. Проте у фільмографії британця є фільми, які заслуговують не меншої уваги.

Орландо Блум в роли Леголаса
Падіння «Чорного яструба»

Світова популярність до Блума прйишла в 2001 році, повернувшись зі святкування Різдва в Індії, актор зі здивуванням дізнався, що про нього говорить весь світ, адже на екрани вийшов перший фільм з трилогії "Володар перснів". Після цього він здивував прихильників складною роллю в драмі "Падіння «Чорного яструба»", яка розповідає про геноцид сомалійців у 1993 році. Ордандо дісталася роль рядового Тодда Блкберна, а компанію на знімальному майданчику йому склали Том Гарді та Джош Гартнетт.Кадр из фильма "Черный ястреб"

Елізабеттаун

У 2005 році Орландо Блум продемонстрував, що жанр романтичної комедії так само легкий для нього. У стрічці "Елізабеттаун" актор зіграв дизайнера Дрю Бейлора, який після певних проблем хоче покінчити життя самогубством, але у долі на нього зовсім інші плани. До речі, акторський склад "Елізабеттаун" блискучий - Кірстен Дарнст, Джессіка Біл, С'юзан Сарандон і Алек Болдуїн.

Кадр из фильма "Элизабеттаун"
Банда Келлі

"Банда Келлі" - романтизовна біографічна драма про життя грабіжника і народного героя Австралії Неда Келлі. Його роль дісталася австралійцю Хіту Леджеру, а Блум зіграв його напарника Джозефа Бірна і був номінований на "Найкращого актора другого плану" премією Австралійського інституту кіно у 2003 році.

Кадр из фильма "Банда Келли"

Читайте також:

Настоящий джентльмен: 5 стильных британских фильмов

Ще в розділі Кіно

Популярне