Виставка Azzedine Alaïa в Лондоні

14 грудня 2017

Інститут дизайну в Лондоні анонсував виставку Azzedine Alaïa під назвою The Couturier, яка почне роботу навесні 2018, а саме 5 травня. Експозицію складуть 60 кутюрних образів, які особисто вибирав дизайнер зі своїх архівів, разом з куратором виставки Марком Волсон.

«Після несвоєчасного відходу Аззедін Алайя 18 листопада 2017 року Музей дизайну представляє унікальну виставку, заплановану самим дизайнером. The Couturier - це справжнє дослідження його пристрасті і енергії в моді. І вона тим цінніше, що сам Алайя дуже хотів бути присутнім на ній», - йдеться в заяві Музею.

Карлі Клосс, Аззедін Алайя і Наомі Кемпбелл

Публічна данина поваги пам'яті дизайнера також була віддана на щорічній церемонії вручения нагород British Fashion Awards 2017, в якій взяли участь Наомі Кемпбелл, Стефані Сеймур, Вероніка Вебб та інші супермоделі, друзі і музи дизайнера, які розповіли про його вплив і спадщину. «Всі знають, що Аззедін зміг перетворити тіло жінки на щось особливе, він мати чудовий вигляд і при цьому залишатися жінкою, - розповіла Кемпбелл, - він зумів зрозуміти сутність жіночності. Але крім дизайнерського таланту, хочу зазначити, що він буквально став моїм батьком з другого дня знайомства».

Читайте також: 

Персональна виставка Джил Сандер у Франкфурті-на-Майні

Підсумки Art Basel Miami: 5 художниць, за якими варто стежити

выставка · Azzedine Alaia · Лондон ·

Ще в розділі Арт

Популярне