RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Вірджил Абло готує виставку в Парижі

27 листопада 2019

У січні 2020 року Вірджил Абло представить експозицію під назвою Efflorescence. Розміщена вона буде в Galerie Kreo, що в 6-му окрузі Парижа.

Після ретроспективи своєї кар'єри під назвою «Форми мови» в Музеї сучасного мистецтва в Чикаго, Вірджил Абло готує нову виставку в січні 2020 року. Про це він повідомив у своєму Instagram: «Щойно підписав контракт з @galeriekreo ~ виставка нових робіт під назвою Efflorescence відкриється в січні 2020-го».

Виставка відбудеться в Galerie Kreo, що за адресою 31 rue Dauphine, в 6-му окрузі Парижа. Експозиція засновника Off-White і креативного директора Louis Vuitton буде присвячена одному матеріалу – бетону, і різним способам його застосування в навколишньому середовищі.

Раніше Вірджил Абло співпрацював з Такаші Муракамі для виставки в галереї Гагосян, яка поєднувала вуличний білосніжний одяг з іронічними малюнками японського художника.

выставка · Вирджил Абло ·

Ще в розділі Арт

Популярне