RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

У Шоколадному будинку відкривається виставка «Соцреалізм і модернарт»

04 листопада 2021

У Шоколадному будинку, що є філією Київської картинної галереї, відкривається передаукціонна виставка «Соцреалізм і модернарт». Виставка працюватиме з 6 по 13 листопада.

 «У кімнаті», Євген Волобуєв, 1993

Глядачі побачать роботи зірок соцреалізму, пострадянського покоління, майстрів яскравих натюрмортів і пейзажів: Миколи Глущенка, Євгена Волобуєва, Віктора Зарецького, Владислава й Максима Мамсикових, Ігоря Гусєва, Олександра Ройтбурда. Покоління молодих художників представляє Юрій Северин, Юлія Бєляєва, Роман Михайлов.

 «Самсон», Юлія Бєляєва, 2019

У межах виставки також відбудеться аукціон. Топлоти аукціону — дві роботи легенди українського мистецтва Миколи Глущенка, пейзаж дисидента радянських часів Віктора Зарецького, хрестоматійні роботи «Господарі землі» Миколи Максименка та «Повернувся» Сергія Григор’єва.

 «Балерина», Юрій Северин

«100 картин за останні 100 років — соцреалізм і модернарт, пов’язані історичним ланцюжком. Їх об’єднує не тільки висока школа, а й уміння відтворювати її в особистій манері», — розповідає мистецтвознавиця й кураторка виставки Людмила Березницька.

Ще в розділі Арт

Популярне