VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

У готелі Hyatt Regency відкрилася виставка Eternal Values

13 березня 2021

Роботи українських художників Руслана Тремби, Лесі Панчишиної і Володимира Кочмара можна побачити на виставці Eternal Values ​​в готелі Hyatt Regency.

Відкриття виставки Eternal Values

На виставці можна побачити роботи, які добре знайомі публіці. Так, художник Руслан Тремба, який живе і працює в Ужгороді, представив роботи із серії "Мій Реалізм". Це довгограючий проєкт художника: цикл "локальних, спокійних" творів, виконаних у манері тонкого реалізму. Твори мають дзеркальну поверхню, тому глядачі зможуть себе відчути «присутніми» в них.

Відкриття виставки Eternal Value

Художниця Леся Панчишина демонструє на виставці серію живописних робіт, присвячену двом символам — "ліс" і "коло", а Володимир Кочмар — абстрактну скульптуру, яку сам художник називає "джерелом духовної енергії".

Відкриття виставки Eternal Values

Організатори виставки — FORSA Galler: молода українська галерея, яка з 2018 року займається просуванням українського мистецтва на міжнародному ринку. «Ми спостерігаємо активну зацікавленість нашими художниками як в Україні, так і за кордоном, — розповідає кураторка виставки Аліса Нананова. — Радує, що їхні роботи з'являються в таких значущих колекціях, як Центр Помпіду».

Аліса Нананова

Гостями заходу стали Олександр Сосіс, Наталія Баркова, Анастасія Платонова, Катерина Шаповал, члени посольства Таджикистану в Україні, представники готеля Hyatt і CEO Club. Спеціальні партнери заходу бізнес-клуби СЕО Club і Young Business Club.

Виставка Eternal Values ​​триватиме до 30 березня.

Ще в розділі Арт

Популярне