VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

У Києві відбудеться артфорум M17 International Art Collectors 'Forum

07 липня 2021

З 7 по 10 липня в рамках виставки "Відкрита можлівість: Українське сучасне мистецтво з приватних зібрань" пройде форум M17 International Art Collectors 'Forum. Ініціатори Форуму — Центр сучасного мистецтва М17 і український клуб колекціонерів сучасного мистецтва.

Спікерами форуму стануть провідні українські та зарубіжні колекціонери, куратори колекцій, дослідники різних аспектів колекціонування від феномена художнього колекціонерства, його практичних принципів до функціонування артринків і революційного blockchain art. Модераторами форуму виступлять Наталія Шпітковська, директорка ЦСМ М17, наукова співробітниця Інституту проблем сучасного мистецтва НАМ України, і дослідниця сучасного мистецтва Євгенія Гавриленко.

Серед спікерів Ніколя Люччі-Гутніков, координатор наукових проєктів музею Помпіду; засновник музею сучасного мистецтва Dallas Contemporary Пітер Дорошенко, куратор Louis Vuitton Fondation Клер Стеблер. Форум пройде у форматі офлайн і прямих трансляцій. Детальну програму можна знайти на сайті Центру сучасного мистецтва М17.

Ще в розділі Арт

Популярне