VOGUE UA CONFERENCE 2019FASHION & BUSINESS 7 листопада
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

У Києві покажуть роботи Далі та Пікассо: все про виставку Editions

19 вересня 2018

21 вересня в Києві відкривається передаукціонна виставка Editions. У галереї "Золотое сечение" протягом тижня можна буде побачити роботи Сальвадора Далі, Енді Ворхола, Альбрехта Дюрера, Пабло Пікассо, Роя Ліхтенштейна, Марка Шагала. На виставці покажуть 66 робіт – в основному це літографія, офорти та ліногравюри, так зване тиражне мистецтво, підписане самими художниками.

Автор - Енді Ворхол

До Києва ці роботи були показані на передаукціонних виставках в Амстердамі, Нью-Йорку, Берліні, Антверпені. Серед найцікавіших експонатів – ксилографія XVI століття «Народження Діви Марії» Дюрера, якого вважають одним з найбільш важливих художників західноєвропейського Ренесансу.

«Народження Діви Марії» Дюрера

Ще кілька знакових робіт: дві картини Пабло Пікассо, «Дама» і «Оголена, що лежить з кішкою», літографії Жоана Міро – «Miro Sculptor – Sweden» і «Абстрактна композиція» та ксилографія Сальвадора Далі «Інферно» із серії ілюстрацій до «Божественної комедії »Данте.

Аукціон відбудеться 27 вересня.

 Ілюстрація Сальвадора Далі

 Автор - Пабло Пікассо

Автор - Рой Ліхтенштейн

выставка · искусство ·

Ще в розділі Арт

Популярне