RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

У Києві відкривається виставка, присвячена 100-річчю Федеріко Фелліні

31 травня 2021

Потрапити у всесвіт легендарного італійського режисера Федеріко Фелліні можна на виставці «Сторіччя. Фелліні у світі», яка відкривається 4 червня в Довженко-центрі. Виставка відбудеться за підтримки Італійського інституту культури у співпраці з кінофестивалем «Молодість». Вона присвячена сторіччю Фелліні: ювілей великого режисера був у 2020 році, але через пандемію виставку перенесли на 2021 рік.

Федеріко Фелліні

Коли йдеться про італійське кіно, перший, хто спадає на думку — це Федеріко Фелліні. Ім’я Фелліні ще за його життя стало відоме в усьому світі й увійшло в історію як синонім поняття «мистецтво кінематографа». Його «8 з половиною», «Солодке життя», «Ночі Кабірії», «Амаркорд» досі вражають глядачів і кінематографістів у всьому світі.

На виставці покажуть кадри й фрагменти кінофільмів, кіноафіші, листи, спільні фото з актрисою і дружиною Фелліні, Джульєттою Мазіною, актором і другом режисера, Альберто Сорді, фото зі знімальних майданчиків, оригінальні кінокостюми й графіку, що її намалював сам режисер.

На відкритті виставки 4 червня відбудеться українська прем’єра анімаційного фільму «Феллінетта» (2020 року, La Fellinette) племінниці режисера Франчески Фаббрі Фелліні, який увійшов до програми короткометражного конкурсу кінофестивалю «Молодість». «Сторіччя. Фелліні у світі» — пересувна виставка, яка вже побувала в Канаді, Бразилії, Німеччині та Литві.

Виставка працюватиме в Музеї кіно Довженко-центру з 5 червня по 25 липня.

Ще в розділі Арт

Популярне