У Києві відкрилася виставка Іллі і Саші Чичкан

24 листопада 2017

Тісно було ввечері 23 листопада на відкритті виставки Іллі і Саші Чичкан в галереї "Золотий перетин". Новий проект художників називається «Psychodarwinism / Back to the Roods» - в цьому році це вже друга спільна виставка сімейства Чичкан. У невеликому залі можна було побачити близько 20 робіт у різних техніках: це і живопис, й інсталяція, і колажі, які стали найбільш обговорюваною частиною виставки.

Ілля Чичкан і Маша Шубіна

На величезних, яскравих, життєрадісних колажах - птахи й мавпи посеред джунглів і мегаполісів, у коронах і дорогих прикрасах - і тільки при найближчому розгляді стає зрозуміло, що кожен елемент колажу зібраний з дрібних картинок, дбайливо вирізаних і склеєних художниками. Можна лише гадати, скільки годин витратили Ілля і його дочка Саша на ці колажі, й скільки глянцевих журналів пішло на цю виставку. Вирізати з журналів особливо любить Саша Чичкан - це не перший проект художниці, зроблений у такій манері. Наприклад, у Саші є портрет Леонардо да Вінчі, складений з шести тисяч фрагментів.

По темі глянцю художники в цьому проекті взагалі пройшлися категорично. "Глянець, гламур, глобалізація руйнують природу і природне існування людей, знищуючи багатовікові дерева і позбавляючи аборигенів будинків", - кажуть Ілля і Саша. Подивитися сімейну виставку прийшли Лілія Пустовіт, Ася Мхітарян, Іван Фролов, а працює виставка до 14 грудня.

Ася Мхитарян
Елена Примак и Маша Шубина
Лилия Пустовит
Дмитрий Шуров и Илья Чичкан
Илья Чичкан и Маша Шубина
Илья Чичкан и Жан Грицфельдт
Жан Грицфельдт
Дмитрий Шуров
Dj Mykita
Маша Шубина
Дмитрий и Ольга Шуровы
Алина Косичкина
Дмитрий Заходякин, Алина Косичкина, Илья Чичкан
Данила Подольский и Оксана Берг
Ольга Аленова и Илья Чичкан
Иван Фролов
DJ Mykita и Илья Чичкан

выставка ·

Ще в розділі Арт

Популярне