VOGUE UA CONFERENCE 2019EARLY BIRDS PRICE! До 31 серпня
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

У галереї "Лавра" відкрилася виставка "Мегаполіс. Timelapse"

28 листопада 2018

У галереї "Лавра" до 6 грудня можна побачити роботи молодих художниць – Анни Дубовик і Злати Новикової.

"Мегаполіс. Timelapse" – дебютна виставка для Анни Дубовик і Злати Новікової. Цього року дівчата перемогли у конкурсі "Свіжий погляд", який проводить департамент культури Києва серед випускників мистецьких вузів. Його мета – відкрити нові імена і допомогти їм з першою в їхньому житті виставкою. Проект підтримала галерист Тетяна Миронова, яка керує муніципальною галереєю "Лавра".

Анна Дубовик

Свій перший проект художниці присвячують мегаполісу, а в колажі, графіці та відео, знятому в режимі таймлайпс, намагаються передати ритм міста. За словами Тетяни Миронової, відправною точкою виставки стали роботи Анни Дубовик, випускниці Харківського університету архітектури і будівництва. Її графіка зроблена в техніці ґлітч-арт. Для цього жанру характерні цифрові і аналогові помилки – всілякі баги, стиснення. У виконанні Анни цими помилками є енергетичні ритми міста, які на картинах наче спотворюються.

 

"Ритм життя постійно прискорюється. Ми в постійній гонці: хочемо побачити більше, встигнути більше, не пропустити головного, не опинитися в стороні. Життя минає в стилі timelapse", – розповідає художниця Анна Дубовик. На колажі Злати Новикової, випускниці Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури – яскраві і романтичні "кубічні" обличчя персонажів, яких можна зустріти на вулицях міста. Виставку можна побачити в галереї "Лавра" до 6 грудня.

Анна Дубовик
Татьяна Миронова, Анна Дубовик, Злата Новикова, Диана Попова

Фото: Олександр Ларичкин

выставка · искусство ·

Ще в розділі Арт

Популярне