Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Караваджо і Муракамі: все про нову виставку в Fondazione Prada

18 жовтня 2018

Чотири зали міланської споруди Fondazione Prada цієї осені займе виставка бельгійського художника Люка Тюйманса. Проект, в якому Тюйманс інтерпретує бароко, відкриється вже 18 жовтня. Виставка називається «Сангіна Люк Тюйманс про бароко»: це 60 робіт, в яких творець об'єднує художників епохи бароко і сучасне мистецтво.

На виставці можна виявити незвичайне сусідство: наприклад, картини Пітера Пауля Рубенса, одного із засновників бароко, виставлені поруч з яскравими колажами японця Такаші Муракамі, а скульптури Йогана Пінзеля  з VR-проектами американського художника Керрі Джеймс Маршалла. Головна ідея Тюйманса бажання показати і довести, що саме бароко точка відліку сучасного мистецтва, і що у Муракамі та інших сучасних художників значно більше спільного з бароко, ніж може здаватися на перший погляд. Першим сучасним художником, на думку Тюйманса, був Караваджо.

У назву виставки винесене поняття "сангіна"  це матеріал для малювання характерного темно-червоного, цегляного відтінку. Сангіну у XV столітті почав використовувати Леонардо да Вінчі, він змішував охру з барвниками. Використовували сангіну і художники бароко.

Виставка працюватиме до 25 лютого.

выставка · искусство ·

Ще в розділі Арт

Популярне