RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

В артцентрі M17 відкривається виставка Віктора Сидоренка

03 грудня 2021

15 грудня в центрі сучасного мистецтва M17 відкривається масштабний проєкт художника Віктора Сидоренка. «Нульовий рік. Ідея світла» — результат творчості художника за останні 26 років. На виставці буде показано твори різних жанрів — живопис, фотографія, інсталяція і скульптура.

Віктор Сидоренко — один зі знакових українських художників, проєкт якого «Жорна Часу» представляв Україну на 50-й Венеційській бієнале. Художник не боїться експериментувати ані з темами, ані з матеріалами: пише станкові картини, створює масштабні скульптури, працює з відеоартом. Головні теми його творчості — формування суспільства трансгуманізму й нових соціальних субкультур, значення й цінність терміна «людина» в епоху нових цифрових метавсесвітів.

«Художник так чи інакше завжди пише одну роботу. У мене ця робота пов’язана з моїм персонажем, який з різним сенсом переходить з проєкту в проєкт. Різниця між першою появою персонажа в 1996 році і його сучасною варіацією величезна. Тоді він був пов’язаний з історичним тлом, а тепер живе вже без нього», — каже Віктор Сидоренко. На виставці покажуть і нові роботи автора — живопис і скульптуру. Їх буде презентовано за допомогою цифрових технологій: платформа V-Art створила додаткову оптику для знайомства з роботами Віктора Сидоренка — через технології доповненої й віртуальної реальності та 3D-мапінг.

Куратор виставки — Андрій Сігунцов.

Ще в розділі Арт

Популярне