RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

В Амстердамі покажуть культові роботи Ван Гога

24 квітня 2019

Одна з найвідоміших серій Вінсента Ван Гога – це його п'ять картин «Соняшники». Саме їй присвячена нова виставка в музеї Ван Гога в Амстердамі.

Четвертий варіант картини «Соняшники», 1888, Лондонська національна галерея, Лондон, Великобританія

Серію привезуть в Амстердам з Лондона. «Соняшники», написаний 1889 року, – один з найвідоміших творів Ван Гога. Чому він вибрав ці квіти, що вони для нього означали? Що сталося з картиною після того, як вона покинула майстерню, і чи залишилися кольори такими, як 130 років тому? В останні роки проводили великі дослідження цієї картини. Представники музею Ван Гога в Амстердамі кажуть, що тепер вони «знають більше про захопливе походження і стан роботи».

Експозиція називатиметься «Ван Гог і Соняшники»: вона розгляне методи живопису художника і розповість про дослідження кольорової палітри і значення квітки для художника. Крім того, на виставці також будуть висвітлені процеси збереження шедеврів Ван Гога.

«У публіки також буде перша можливість побачити зворотню частину шедевра, включно з дерев'яною смугою, яку сам Ван Гог додав, щоб створити більше простору для соняшників», – кажуть представники музею.

Виставка «Ван Гог і Соняшники» в музеї Ван Гога в Амстердамі триватиме з 21 червня до 1 вересня 2019 року.

искусство · предметы искусства ·

Ще в розділі Арт

Популярне