Supreme випускають капсульну колекцію з Нан Голдін

26 березня 2018

Культовий американський фотограф Нан Голдін і бренд вуличного одягу Supreme об'єднуються: вони випустять капсульну колекцію з найвідомішими роботами фотографа. "Роботи Нан – справжні і болісні. Речі і процеси, які вона задокументувала в 1970-80-і роки, були маргінальними, "поза законом". Вона зловила час. Для нас ця колаборація – можливість відзначити різноманітність у всіх його значеннях", – розповідають в Supreme.

 

Колекцію складуть футболки, худі і скейтборди: на кожному з них будуть зображені фото з архівів Голдін. "Не можу дочекатися, коли одягну худі", – коротко коментує співпрацю з Supreme сама Нан.

Нан Голдін – одна з ключових персонажів нью-йоркської арт-сцени останні сорок років. Прославилася в 1970-ті, створивши серію дуже особистих, інтимних портретів нью-йоркської богемної тусовки. Герої її фотографій – it-girls, трансвестити, повії, драг-квінс, художники, письменники, танцюристи. Роботи Голдін сьогодні можна знайти в колекціях центру Помпіду в Парижі, лондонського Tate Modern і нью-йоркського MoMa. 2017-го року Нен Голдін зняла для обкладинки арт-номера українського Vogue актрису Хлою Севіньї.

Колекція Nan Goldin x Supreme надійде в продаж 29 березня.

Supreme ·

Ще в розділі Арт

Популярне