RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Дивіться онлайн-екскурсію виставкою Михайла Реви в Одеському художньому музеї

23 жовтня 2020

До кінця грудня в Одеському художньому музеї можна побачити виставку одного з найяскравіших українських скульпторів — одесита Михайла Реви. Сім’ю Реви наші читачі добре знають — героїнею Vogue UA не раз була його дочка, художниця, дизайнерка й ілюстраторка Маша Рева. Виставка «Одкровення / Revelation» — підсумок 15-річної роботи Михайла Реви, скульптури якого виставляються в Україні, Голландії, Штатах та інших країнах.

«Одкровення / Revelation» Михайла Реви
«Одкровення / Revelation» Михайла Реви

23 жовтня об 11:00 Михайло Рева проведе онлайн-екскурсію своєю виставкою. Її можна подивитися в прямому ефірі через Instagram або Facebook-сторінку музею. Кожна серія робіт, представлених на виставці, запрошує побачити «одкровення» художника різних періодів і спонукає кожного зазирнути всередину себе, пробудити свою внутрішню дитину.

Фото: Олег Синьков

Наприклад, «Біблійний цикл» — лики святих, викладені з гальки, «Вівтар дитячих снів» — творча лабораторія скульптора. Серію нових робіт створено під час перебування Михайла Реви в Мексиці, де скульптор три місяці жив в ізоляції під час локдауну. Матеріали, з яких зроблено роботи, знайдено в Мексиці на березі океану й одягнено в найнезвичніші форми. Про те, як пройшов локдаун сім’ї Реви в Мексиці, можна побачити в цьому мініфільмі.

Фото: Олег Синьков
Фото: Олег Синьков

Виставка «Одкровення / Revelation» працює в Одеському художньому музеї до кінця грудня.

Ще в розділі Арт

Популярне