RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Оголошені переможці Future Generation Art Prize

24 березня 2019

У PinchukArtCentre 22 березня оголосили переможців Future Generation Art Prize – однієї з найважливіших премій для молодих художників. Першу премію отримала художниця з Литви, Емілія Шкарнуліте за ефектну відеороботу "t 1/2", зроблену на стику документалістики і художнього відео.


Віктор Пінчук, Емілія Шкарнуліте і Бьорн Гельдхоф

Відеопроект Емілії Шкарнуліте

Також вручили дві спеціальні премії. Одну отримав британський дует Cooking section, який спеціалізується на дослідженні локальних контекстів через тему їжі. Їх проект називається For the Rights of the Soil Not to be Exhausted ("За право ґрунту не бути виснаженим"): спеціально для виставки разом з PinchukArtCentre вони вперше в історії відкрили підвали Бессарабського ринку і показали там власне багатомісячне дослідження, присвячене знаменитому на весь світ українському чорнозему.
 


Cooking section

Такий вигляд має проект художників на Бессарабському ринку

Також спеціальну премію отримала художниця з ПАР Габріель Голаят, автор дуже зворушливої і тонкої звукової інсталяції, присвяченої жертвам насильства.

Габріель Голаят
та її інсталяція 

Нагадаємо, що виставка 21 номінанта на Future Generation Art Prize відкрилася в мистецькому центрі в лютому і триватиме до 7 квітня, а потім вирушить на Венеційську бієнале. Куратори виставки – арт-директор PinchukArtCentre, Бйорн Гельдхоф та керівник Дослідницької платформи PinchukArtCentre, Тетяна Кочубінська.

Фото надані PinchukArtCentre

искусство ·

Ще в розділі Арт

Популярне