Робочий процес: відкриття виставки Маші і Міші Реви

06 травня 2018

Подол стрімко перетворюється в модний київський даунтаун. Ще одним місцем, яке підтверджує це твердження, стала галерея Bursa при готелі, який повинен скоро відкритися. 5 травня там відбулося відкриття спільної виставки двох художників, батька і дочки, – Михайла Реви і Маші Реви. Їх відчуття естетики, гостинність і любов до всього красивого збирає навколо себе багато гостей. Скільки представників інтелігенції на їх знаменитій сімейній одеській дачі, стільки і столичних модників на відкритті виставки в центрі Києва.

Надія Шаповал
Веня Брикалін
Вова Воротнєв
Олімпія Вайтмусташ
Антон Белінський
Василій Гроголь, Маша Рева, Михайло Рева
Діма Новіченко, Іван Фролов
Василій Бондаренко
Даша і Міша Кацуріни
Максим Павлюк
Катя Улянова, Роман Хімей
Любов Кучерява
Анна Октябрь
Маша Рева, Василій Гроголь
Юрій Амосов
Роман Хімей, Ярема Малащук
Вова Клевер, Маша Сів'якова
Ольга Жижко, Тимур Постовий

За задумом куратора виставки, Віті Глущенка, і виконавчого директора Bursa, Василя Гроголя, виставка «Робочий процес» переносить глядачів у робочі студії двох художників. До складу процесу увійшли думки, начерки, проби і помилки, джерела натхнення, замальовки, блокноти – все, що в подальшому стало імпульсом, вихідною формою для готових, завершених творів. Спроба дістати на світ ці речі – теж свого роду експеримент, мета якого виявити внутрішні сторони професії, поділитися думками та ідеями, показати сімейні відносини, моменти схожості і взаємовпливу.

Роботи Міші Реви

Міша Рева – знаменитий художник, скульптор і архітектор. Він народився в місті Керч, а живе і працює в Одесі. Його скульптири вже стали визначною пам'яткою улюбленого міста художника. Серед них: «Будинок Сонця» на набережній Ланжерона, бронзові двері для висхідного сонця, прототип яких був представлений на виставці, пам'ятник присвячений І.Ільфу і Є.Петрову «Дванадцятий стілець», фонтан "Джерело" біля Воронцовського палацу та інші.

Ярема Малащук, Михайло Рева

Роботи Маші Реви

Маша Рева – художниця, ілюстратор і дизайнер одягу. Вона живе і працює в Києві, часто подорожує і відома далеко за межами України. Рева випустила не одну капсульну колекцію з брендом Syndicate, стала співавтором зйомки для книги відомого французького дизайнера Симона Порта Жакмю, а її Instagram-акаунт по праву можна вважати одним з найстильніших в Україні. Гості виставки так і говорили один одному: "Здається, ніби ми потрапили в красивий онлайн світ Маші, тільки тепер його можна помацати і побачити у великих масштабах".

Маша Рева

Фото: Stepan Nazarov

выставка · Masha Reva ·

Ще в розділі Арт

Популярне