RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Фонд Louis Vuitton підготував онлайн-програму на період карантину

27 березня 2020

Як і всі паризькі установи, Fondation Louis Vuitton закрив свої двері для відвідувачів через спалах коронавірусу. Натомість центр пропонує охочим ознайомитися зі своєю онлайн-програмою.

Некомерційний фонд Louis Vuitton — музей сучасного мистецтва й культурний центр сучасного дизайну. Через пандемію Fondation Louis Vuitton закрили, а всі події скасували. Попри це, фонд вирішив проводити онлайн-заходи щотижня. «У цих виняткових обставинах Fondation Louis Vuitton і далі ділитиметься контентом з публікою й суспільством, даючи їм змогу пережити або відкрити для себе виставки, концерти, майстер-класи та цікаві події», — ідеться в заяві фонду.

Усі свої події фонд розміщує на Facebook-сторінці або каналі YouTube, а ексклюзивний контент публікує в Instagram. З програмою можна ознайомитися на сторінках соціальних мереж фонду й на офіційному сайті. Щотижня фонд проводить 3 віртуальні заходи:

  1. Щосереди о 18:00 — кураторські екскурсії виставок.
  2. Щоп’ятниці о 20:30 — концерти.
  3. Щонеділі о 17:30 — концерти випускників Classe d'Excellence de Violoncelle під проводом Готьє Капучона.

выставка · Louis Vuitton · #STAYHOME ·

Ще в розділі Арт

Популярне