RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

На десерт: що потрібно знати про нову виставку в музеї Ханенків

18 січня 2019

До 31 березня в музеї Ханенків працює унікальна виставка "На десерт". За лаштунками побувала команда Vogue.ua

«Кого зараз здивуєш ранковою кавою з картонного стаканчика або швидко завареним чаєм? Морозиво – на паличці, шоколад – у плитці. Сучасний стиль життя не дає змоги насолоджуватися ласощами так, як це вміли люди в XVIII і XIX століттях», – вважають в музеї Варвари та Богдана Ханенків.

У наш час традиції Прекрасної епохи багатьом здаються недоречними і абсолютно непотрібними. Але на виставці «На десерт», що триває в одному з найкрасивіших музеїв Києва, навіть скептики поглянуть на культуру чаювання по-іншому.

Порцеляновий посуд для чаю, кави та шоколаду, сервіз, на виготовлення якого пішло 10 років – куратор Людмила Кравченко вибрала найцікавіші речі зі сховища музею, щоб з їх допомогою розповісти про європейські традиції чаювання і десертів. Vogue UA вибрав 8 найбільш незвичайних речей, які варто розглянути зблизька. 

Чайник

Цей чайник унікальний з кількох причин. Перша – його колір. Він зроблений на французькому виробництві Сен-Клу у Франції. На відміну від звичного білого кольору, у цього чайника злегка молочний відтінок. Це тому, що в той час в регіоні для виготовлення порцеляни не використовували білої глини – каоліну, якої там не добували. Друга причина – декор, для створення якого застосовували унікальну ювелірну техніку, дуже складну у виконанні і дорогу. Це не просто розпис золотом – композиція складається зі шматочків золотої фольги. Їх накладали на чайник, а потім вже наносили різнокольорову емаль. В Європі залишилося всього близько 20 подібних предметів, створених в мануфактурі Сен-Клу.

Стакан і блюдце для шоколаду

Стакан і блюдце для шоколаду, авторства Джованні Вецца, цікаві насамперед тим, що він один з перших фарфористів Італії і до наших днів збереглися лише кілька предметів з його мануфактури. Справа в тому, що Джованні Вецца був звичайним керамістом, який вирішив спробувати себе у виробництві порцеляни та знайшов людину з німецької мануфактури Мейсен, яка пообіцяла йому підтримку у виробництві і організацію постачання каоліну із Саксонії до Венеції. Його партнер виявився шахраєм і залишив Вецца в боргах.

Батько Джованні сказав, що допоможе виплатити борги, якщо син закриє мануфактуру. Таким чином, його виробництво проіснувало всього 7 років. Продукції залишилося мало. У музеї є три предмети мануфактури Вецца: два блюдця і стакан. Ці предмети виготовлені з порцеляни дуже високої якості, а їх поверхня блищить завдяки чистій і прозорій глазурі.

Посуд для шоколаду

Фото
Фото
Фото

Шоколадниця – один з тих предметів посуду, які сьогодні не використовують. Вона зникла в кінці XVIII століття. Шоколад, густий і жирний напій, швидко остигав, якщо його не підігрівали, тому спочатку ці посудини були металеві. Їх ставили на пальник і так тримали продукт в рідкому стані. Коли в XVIII столітті в моду увійшов фарфор, з нього почали робити все, що можна було зробити. Так як фарфор не поставиш на пальник, їх робили маленькими, щоб швидше випити шоколад і не дати йому охолонути. На кришці цієї шоколадниці навіть зберігся отвір, в який вставляли спеціальну паличку, щоб перемішати шоколад.

Морозниця

Ця морозниця – частина королівського сервізу, виготовленого у французькому Севрі, містечку поблизу Парижа. З 1750-х років у Севрської мануфактури фактично не було конкуренції у Франції, і її вважали монополістом у виготовленні посуду XVIII століття.

Цікаво, що до XVIII століття не існувало поняття «десертний сервіз». Всі страви були на столі відразу. На початку століття з'явилася традиція розділяти подачі, і так останньою частиною став десерт – від французького desservir, що означає «прибирати зі столу». Так і з'явилася необхідність в новому посуді.

У той час морозиво було дуже рідкісним і популярним продуктом. Щоб зберегти його холодним, потрібна була спеціальна форма. До появи порцеляни це було просте дерев'яне відерце колотим льодом всередині, куди вставляли металеву миску з морозивом. На вигляд було не надто вишукано.

Фото
Фото
Фото

На мануфактурі в Севрі придумали спеціальну порцелянову морозницю з трьох частин: відерця, в яке насипали лід, миски, де було морозиво, і кришки – щоб морозиво зберігалося холодним ще довше.

Охолоджувач пляшок

Така річ є і в нашому побуті, тільки нам звичніше бачити охолоджувач для пляшок у вигляді відерця. Незважаючи на красу цього посуду, він не стояв на столі, а на місці сервірування. 

Охолоджувач чарок

Унікальна і незвичайна річ з королівського сервізу – охолоджувач чарок. У посуд наливали холодну воду або насипали лід, а чарки підвішували за ніжку горловиною вниз. Ця річ була необхідна, оскільки в XVIII столітті не було традиції сервувати стіл келихами.

Бонбоньєрки

XVIII століття – епоха насолоди життям, її намагалися зробити максимально солодкою у прямому сенсі. Популярно було носити з собою маленькі цукерки «бонбон», або ж сухі фрукти, або висушені пелюстки квітів, наприклад, троянд. Для таких солодощів створювали невеликі емалеві і порцелянові коробочки. Згодом у них з'явилося й інше призначення – в них зберігали нюхальний тютюн. Цікаво, що бонбоньєрок було прийнято мати кілька, як сьогодні сумок. У людей були різні коробочки майже під кожне вбрання або під кожну пару взуття.

Фігурки

Здавалося б, нічого незвичайного в цих фігурках немає, адже їх можна зустріти сьогодні. Але спочатку їх виробляли для декорування столу, як частину сервізу. Колись такі фігурки робили з воску і цукру, потім кондитери розписували ці речі і після банкету їх викидали. Коли на Мейсенську мануфактуру прийшов скульптор Йоганн Кендлер, він почав експериментувати з порцеляною: відливати і виготовляти цілі тематичні серії таких прикрас.

Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото

искусство · предметы искусства · музеи ·

Ще в розділі Арт

Популярне