RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Як відбулася екскурсія в музеї Ханенків від Moet & Chandon і Vogue

30 грудня 2021

Шампанський Дім Moet & Chandon і Vogue влаштували камерну зустріч у Національному музеї мистецтв ім. Богдана і Варвари Ханенків. Вона стала продовженням різдвяного вечора Moet & Chandon x Vogue, який відбувся 16 грудня. Тоді було оголошено про доброчинну ініціативу Дому: Moet & Chandon подарував новорічну ялинку музею Ханенків, що стала святковим символом музею в цьому році. Разом з друзями ми засвітили в музеї святкову ялинку, прикрашену розкішними кулями Moet & Chandon — її зможе побачити кожен, хто в ці новорічні дні відвідає музей. Також гості першими ознайомилися з виставкою гравюр Альбрехта Дюрера, яка кілька днів тому відкрилася в музеї.

 
 

У 2021 році відзначається 550-річчя від дня народження німецького живописця й графіка Альбрехта Дюрера. Музей Ханенків приєднується до свят і вперше експонує всі гравюри зі своєї колекції. На виставці представлено 11 творів майстра різних етапів його творчості, виготовлених у трьох техніках: гравюра на дереві, гравюра на міді та офорт.

 
 

Про те, як ювелірно Дюрер працював з деревом, які мотиви зображував на своїх гравюрах і про символізм його шедеврів гостям розповіла кураторка виставки Олена Шостак, заввідділу європейської графіки Музею Ханенків, експертка з європейської гравюри XVI—XIX століть.

Як відбулася камерна екскурсія Moet & Chandon і Vogue, дивіться у нашому репортажі.

Яна Кензировская
Юлия Ермолаева
Анна Тильняк, Юлия Ермолаева, Виолетта Федорова
Ингеборга Даукшене
Анна Тильняк
Юрий Марченко
Алена Пономаренко
Виолетта Федорова
Дарья Слободяник
Яна Кензировская
Ирина Володько
Дарья Слободяник
Ксения Шагова
Юлия Хромцова

Виставка «Код Дюрера» працюватиме до лютого.

Ще в розділі Арт

Популярне