VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Dior відкрив онлайн-доступ до виставки «Крістіан Діор: Дизайнер мрії»

16 квітня 2020

Французький модний Дім Dior відкрив онлайн-доступ до виставки «Крістіан Діор: Дизайнер мрії», яка раніше проходила в паризькому Музеї декоративного мистецтва, а потім переїхала в лондонський музей Вікторії й Альберта.

Для музею Вікторії й Альберта виставка «Крістіан Діор: Дизайнер мрії» (Christian Dior: Designer of Dreams) стала самим амбітним модним проєктом після експозиції Олександра Макквіна у 2015 році. У центрі проєкту — історія мсьє Діора, людини й дизайнера, і Дому Dior, але в разі з лондонською виставкою акцент зроблено на зв’язку Діора й британської культури. Цьому присвячена ціла секція.

Діор любив сувору англійську архітектуру й англійські сади, і захоплювався знаменитими британськими океанськими лайнерами, їхньою формою й пропорціями — наприклад, знаменитого лайнера Queen Mary. Любив англійські костюми й завжди купував їх у майстернях на Savile Row, а 1952 року відкрив Christian Dior у Лондоні.

Виставка також присвячена співпраці Діора з британськими виробниками і його найвідомішим британським клієнтам, від принцеси Маргарет до зірки балету Марго Фонтейн. Одним із центральних експонатів стала сукня Christian Dior, яку принцеса Маргарет одягла на свій 21-й день народження в 1951 році. Окрема глава виставки присвячена показам Dior, які пройшли в найрозкішніших домах Великої Британії, включно з палацом Бленхейм у 1954 році.

выставка · Christian Dior ·

Ще в розділі Арт

Популярне