RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

10 шедеврів художника-новатора Іва Кляйна

28 квітня 2020

Ів Кляйн був провідним учасником французького художнього руху Nouveau Réalisme (Новий реалізм), який став «французькою реакцією» на американський. Картини Іва Кляйна досі сприймаються як революційні в історії післявоєнного європейського мистецтва. Його знамениті монохромні полотна отримали високу оцінку за використання одного-єдиного основного кольору: синього. Пізніше цей специфічний відтінок, який Кляйн зрештою запатентував, став відомий як International Klein Blue (IKB).

Ів Кляйн, 1959

Французький художник також відомий своїми сміливими експериментами з новими техніками. Кляйн став одним з піонерів виконавського мистецтва не тільки у Франції, але й у всьому світі. Експерименталізм Кляйна — це роботи, у яких він використовував оголені жіночі моделі як живі пензлі, покриваючи їх синьою фарбою й перетягуючи полотнами для створення зображення. Цей різновид робіт художник назвав антропометрією.

искусство · предметы искусства ·

Ще в розділі Арт

Популярне