RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

10 робіт Кіта Гарінга, які потрібно знати

04 травня 2020

Американський художник стрит-арту й громадський діяч Кіт Гарінг — один з небагатьох сучасних художників, які проникли в підсвідомість широкої публіки. За своє коротке життя Гарінг створив багато робіт як на вулиці, так і в студії, що зробило його однією з легенд вуличного мистецтва.

Кіт Гарінг, 1986

Класичні барвисті фігури Гарінга стали знаковим і миттєво впізнаваним символом у популярній культурі для багатьох, навіть якщо вони не знають імені художника. Він прославився своїми малюнками крейдою на станціях метро й культовим стрит-артом на початку 80-х років XX сторіччя. Більша частина робіт Гарінга оберталася навколо тем політики, сексуальності, війни, релігії та СНІДу.

Кіт Гарінг малює мурал у Нью-Йорку, 1982

Кіт Гарінг дружив з іншими перспективними художниками початку 80-х років, зокрема й Жаном-Мішелем Баскія, Futura 2000, Кенні Шарфом і Енді Ворголом, які згодом ставали героями його робіт. Творча спадщина Гарінга — однієї з найзнаковіших фігур нью-йоркської артсцени у 80-х роках — є водночас візуально привабливою й соціально значущою.

искусство · предметы искусства ·

Ще в розділі Арт

Популярне