VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Найяскравіші перевтілення знаменитостей у 2020 році

21 грудня 2020

2020 рік став роком перевтілень і немислимих трансформацій, які були символом самовираження й способом пережити стрес і тривогу. Згадуємо найяскравіші стрижки й відтінки, на які зважилися знаменитості цього року.

Photo: @kaiagerber

У 2020 році дієвим способом впоратися зі стресом і занепокоєнням через всепоглинальну нестабільність і зміни стали експерименти з волоссям. Ми підстригали боб, експериментували з чубчиком, вчилися носити відрослі корені й вибирали між фіолетовими й рожевими кучерями. Навіть знаменитості не залишилися осторонь і зважилися на разючі зміни, тому що, як виявилося, зовнішній вигляд (чи то в житті, чи то на сцені) — чи не єдине, що ми могли контролювати цього року.

«Жінка, що робить стрижку, збирається змінити своє життя», — сказала одного разу Коко Шанель. У цьому дусі Демі Ловато «зробила щось», пофарбувавши своє волосся в платиновий блонд і обрізавши його в зухвале піксі. Голзі й Таллула Вілліс вирішили взагалі позбутися зайвого вантажу з волосся, а Ріанна і Трой Сіван вибрали для себе суперечливу й ефектну стрижку малет. Розалія і Джиджі Гадід віддали перевагу делікатнішим змінам у вигляді чубчиків, а Габріель Юніон продемонструвала свої природні кучері.

Що стосується кольору волосся, то за рік ми побачили широкий спектр відтінків і тонів. З одного боку, були Кая Гербер і Емілі Ратаковскі, які тимчасово відмовилися від своїх темних від природи кучерів на користь золотисто-платинового блонду. З іншого боку, Lizzo і Кім Кардаш’ян Вест вибрали яскраво-червоний відтінок, Сіара й Леді Ґаґа — холодні відтінки синього, а Джорджія Мей Джаггер дебютувала з яскравим синьо-фіолетовим волоссям. 

Згадуємо разом найяскравіші та найнесподіваніші перевтілення знаменитостей у 2020 році.

Самые яркие перевоплощения знаменитостей в 2020 году фото
1 / 22Сиара. Photo: Getty Images; Courtesy of Ciara/@ciara
Самые яркие перевоплощения знаменитостей в 2020 году фото
2 / 22Дебби Райан. Photo: Getty Images; Courtesy of Debby Ryan/@debbyryan
Самые яркие перевоплощения знаменитостей в 2020 году фото
3 / 22Деми Ловато. Photo: Getty Images; Courtesy of Demi Lovato/@demilovato
Самые яркие перевоплощения знаменитостей в 2020 году фото
4 / 22Дум Липа. Photo: Getty Images; Courtesy of Dua Lipa/@dualipa
Самые яркие перевоплощения знаменитостей в 2020 году фото
5 / 22Эмили Ратаковски. Photo: Getty Images; Courtesy of Emily Ratajkowski/@emrata
Самые яркие перевоплощения знаменитостей в 2020 году фото
6 / 22Габриэль Юнион. Photo: Getty Images; Courtesy of Gabrielle Union/@gabunion
Самые яркие перевоплощения знаменитостей в 2020 году фото
7 / 22Леди Гага. Photo: Getty Images; Courtesy of Lady Gaga/@ladygaga
Самые яркие перевоплощения знаменитостей в 2020 году фото
8 / 22Джорджия Мэй Джаггер. Photo: Getty Images; Courtesy of Georgia May Jagger/@georgiamayjagger
Самые яркие перевоплощения знаменитостей в 2020 году фото
9 / 22Джиджи Хадид. Photo: Getty Images; Courtesy of Gigi Hadid/@gigihadid
Самые яркие перевоплощения знаменитостей в 2020 году фото
10 / 22Холзи. Photo: Getty Images; Courtesy of Halsey/@iamhalsey
Самые яркие перевоплощения знаменитостей в 2020 году фото
11 / 22Хилари Дафф. Photo: Getty Images; Courtesy of Hilary Duff/ @hilaryduff
Самые яркие перевоплощения знаменитостей в 2020 году фото
12 / 22Джейн Фонда. Photo: Getty Images
Самые яркие перевоплощения знаменитостей в 2020 году фото
13 / 22Кайя Гербер. Photo: Getty Images; Courtesy of Kaia Gerber/@kaiagerber
Самые яркие перевоплощения знаменитостей в 2020 году фото
14 / 22Ким Кардашьян Уэст. Photo: Getty Images; Courtesy of Kim Kardashian West/@kimkardashian
Самые яркие перевоплощения знаменитостей в 2020 году фото
15 / 22Кайли Дженнет. Photo: Getty Images; Courtesy of Kylie Jenner/@kyliejenner
Самые яркие перевоплощения знаменитостей в 2020 году фото
16 / 22Lizzo. Photo: Getty Images; Courtesy of Lizzo/@lizzobeeating
Самые яркие перевоплощения знаменитостей в 2020 году фото
17 / 22Мадонна. Photo: Getty Images; Courtesy of Madonna/@madonna
Самые яркие перевоплощения знаменитостей в 2020 году фото
18 / 22Megan Thee Stallion. Photo: Getty Images; Courtesy of Megan Thee Stallion/ @megantheestaalion
Самые яркие перевоплощения знаменитостей в 2020 году фото
19 / 22Рианна. Photo: Getty Images; Courtesy of Rihanna/@badgalriri
Самые яркие перевоплощения знаменитостей в 2020 году фото
20 / 22Розалия. Photo: Getty Images; Courtesy of Rosalía/@rosalia.vt
Самые яркие перевоплощения знаменитостей в 2020 году фото
21 / 22Талуса Уиллис. Photo: Getty Images; Courtesy of Tallulah Willis/ @buuski
Самые яркие перевоплощения знаменитостей в 2020 году фото
22 / 22Трой Сиван. Photo: Getty Images; Marcus Cooper; Creative by CATTURA productions / Federico Morgantini

Текст: Lauren Valenti

За матеріалами vogue.co.uk

Рианна · Мадонна · стрижка · волосся · Ким Кардашьян · Кайя Гербер · Кайли Дженнер · Эмили Ратаковски · Дуа Липа ·

Ще в розділі Волосся

Популярне