Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

«Крабики» повертаються – і ось приклад для натхнення

03 вересня 2022

Сьогодні заколки для волосся переживають бум. Вони пробуджують ностальгію, тішать кольорами та поліпшують настрій.

@cierramillerr How to claw clip with long hair

Багато хто з нас розглядав "крабики" як простий спосіб зібрати волосся, коли воно заважає, а можливості дійти, нарешті, до салону – немає. Джуліанна Голдмарк, співзасновниця модного бренду аксесуарів для волосся Emi Jay, каже: "Те, що зароджувалося  як ситуативний тренд, згодом перетворилося на повсякденну потребу". Вона нагадує, що це почалося ще під час карантину, коли всі працювали вдома – і несподівано зрозуміли, якими зручними можуть бути заколки для волосся. Сьогодні з’явилася безліч заколок всіх дизайнів і принтів, їх легко вписати в повсякденний або навіть святковий образ.

"Аксесуар пропонує простоту й водночас слугує формою самовираження, — каже Голдмарк. –  Крабики не смикають волосся, а ще – дають змогу вигадати зачіску без використання нагрівальних приладів. Думаю, саме за це їх так люблять: ви можете зробити гладку зачіску, "Мальвінку", недбалу гульку або навіть тримати ним косу". Крім того, заколки пасують до всіх типів волосся.

У TikTok є купа вірусних інструкцій, як зробити укладку за допомогою крабика, байдуже, ваше волосся довге, густе, кучеряве чи будь-яке інше. До речі, заколки для волосся полюбляють наші улюблені знаменитості, від Белли Гадід до Гейлі Бібер. 

Голдмарк також пропонує кілька порад щодо укладання: "Хто має тонке волосся, раджу закрутити його й вільні кінчики спустити над затискачем, ніби водоспадом. Це надає об’ємнішого вигляду зачісці й просто мило». Ті, у кого густе волосся, можуть збирати заколкою лише верхню частину волосся". 

крабік для волосся фото
1 / 7Tegen Accessories
крабік для волосся фото
2 / 7Balmain Hair Couture
крабік для волосся фото
3 / 7Valentino
крабік для волосся фото
4 / 7Gucci
крабік для волосся фото
5 / 7Pattern
крабік для волосся фото
6 / 7Burberry
крабік для волосся фото
7 / 7Miu Miu

прически · волосся ·

Ще в розділі HAIR

Популярне