Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Кім Кардаш’ян приміряла наймодніший колір волосся цього сезону

30 червня 2020

Ми вже писали, який колір волосся буде в тренді цього літа. Те, що його приміряє Кім Кардаш’ян, було лише питанням часу.

@kimkardashian

Кім Кардаш’ян приміряла наймодніший колір волосся сезону в сториз. Поки незрозуміло, за допомогою яких засобів досягнуто ефекту, але волосся має яскравий і разючий вигляд. 

@kimkardashian

Кількість запитів у Google «червоне волосся» зросла вдвічі за останні кілька місяців. Це можна пояснити: людям хочеться яскравих вражень і кольорів. Тренд задав Джош Вуд, знаменитий колорист, засновник власного бренду. Це він опікувався зачісками на шоу Alexander McQueen. «Червоний — це самовираження, — зазначає Вуд. — А це те, чого люди хочуть тепер більше, ніж будь-коли».

Alexander McQueen

Перші приклади вогненно-червоних зачісок можна було побачити на осінньо-зимових показах.

Dries Van Noten

Rick Owens

Вуд нагадує, як важливо вибрати свій відтінок. Холодний червоний, в основі якого — фіолетовий і синій, личить тим, у кого засмагла або смаглява шкіра. Водночас пігмент лягає краще, якщо волосся було просвітлено.

Miu Miu

Під час карантину червоне волосся приміряла Дуа Ліпа.

Читайте також:

волосся · Ким Кардашьян ·

Ще в розділі HAIR

Популярне