Італійське коріння: новий бренд по догляду за волоссям Jean Paul Mynè

25 квітня 2018

Promotion

В Україні представили італійський косметичний hair-care бренд Jean Paul Mynè. На честь запуску в Art Ukraine Gallery влаштували вечірку, присвячену кольору, Future Color Generation Party.

Jean Paul Mynè спеціалізується на догляді за волоссям та шкірою голови, і повністю виробляється в Італії. Бренд випускає засоби для фарбування, догляду та укладок  все з позначкою 'vegan'. Салонна косметика для волосся Jean Paul Mynè продається не лише в Італії, але і в 40 країнах світу. З весни, у цей список увійшла Україна.

 

Марко
Тимур Мірошниченко

Гордість марки  лінія для фарбування волосся DOC Color з гамою від смолисто-чорного і капучіно – до блонда, а також екстравагантних відтінків персикового відлуння, сірого бузку і рожевого кварцу. Це перша в світі фарба, яка не містить води. Абревіатура 'DOC' розшифровується як 'Different Organic Color'. У формулі  натуральні елементи органічного походження: гель алое вера, спіруліна, п'ять видів органічних масел, рослинний колаген, комплекс амінокислот, ферменти. Процедури, які пропонує Jean Paul Mynè,  теж незвичайні. Наприклад, перше в світі масляне обгортання для висвітлення волосся. Барвники не пахнуть, дають стійкий колір, повністю зафарбовують сивину, надають блиск і не шкодять волоссю. Упаковки оформлені так, що викликають стійкі асоціації з продуктами, які можна знайти в італійських гастрономічних крамницях.

З нагоди запуску в Art Ukraine Gallery відбулась вечірка Future Color Generation Party by Jean Paul Mynè. Як це було, дивіться у галереї.

Анна Браженко
Олена Бурба
Ірина Тимофеєва
Ладик Костандян
Олімпія
Юліанна Ходаковська
Яна Алтухова
Яна Бучко
Яна Вуєва
Марко Мільореллі, Ксенія Піскун, Поліна Юрченко
Олеся Порадюк
Анастасія Клименко
Анна Козирь
Анна Мовсисян
Анна Пономаренко
Антон Поліщук
Валентина Сафро
Вікторія Чекурда
В’ячеслав Лижов
Гоар Мікаєлян
Дарина Уайт
Олена Березкіна
Олена Кривенчук
Женя Партфілієва
Макс Киреєв
Максим Назаров
Марі Латте
Марія Маслій
Марія Піон
Марко Мільореллі
Маруся Якименко
Настя Юнгер
Наталія Лук’янець
Сергій Черкас
Тіна Сизонова
Слава Соломка
Софія Русинович
Таня Бобрикова
Юлія Смідович (зправа)

Фото: Ігор Хобта

средства по уходу · волосы ·

Ще в розділі Волосся

Популярне