Як у немовляти: 12 кремів, які врятують руки від холоду

19 жовтня 2018

З настанням першої прохолоди і опалювального сезону руки потребують особливого догляду. І, хоча, час ховати їх в рукавички ще не настав, зволоження – обов'язковий ритуал, щоб не стати володаркою потрісканої шкіри і уникнути неприємних відчуттів.

Akris

На щастя, існує безліч засобів, які не тільки захищають шкіру від холодного вітру, але і мають зручну упаковку, яка поміститься хоч в сумку, хоч в машину, та навіть на робочому столі не заважатиме. Vogue UA розповідає, чим відрізняється крем для рук від бальзаму, і обирає найкращі засоби для рук.

Кадр з кампанії Chanel L'Eau №5

Під час вибору засобу, який зволожить руки, обов'язково потрібно подумати про те, який ефект хочеться отримати. Так, наприклад, якщо шкіра рук чутлива і вимагає професійного догляду, знадобиться крем з мінімумом ароматів, наприклад, Urea 5% Hand Cream (frei öl), Advanced Repair Hand Cream (Eucerin), Hand and Nail Treatment Cream (Clarins) або Nutrix Royal Mains (Lancome), Confort Extreme (Sisley) або A-helox Advanced Renewal (Miriam Quevedo) – ці засоби відмінно захищають шкіру рук і їм властивий нейтральний запах.

Крем для рук  Advanced Repair Hand Cream, Eucerin
Крем для рук Nutrix Royal Mains, Lancôme
Крем для рук Urea 5% Hand Cream, frei öl
Крем для рук Hand and Nail Treatment Cream, Clarins
Питательный крем для рук Creme Mains Nourrissante, Academie
Крем для рук A-helox Advanced Renewal, Miriam Quevedo
Крем для рук Confort Extreme, Sisley

Любителькам ароматів, що так і огортають, знадобляться бальзами для рук, до складу яких включені масла (Kenzo, Aesop). Цінителям складних парфумерних композицій варто звернути увагу на засоби, що виходять на підтримку знакових парфумерних ліній. Над їх композиціями працюють з таким же натхненням, як і над формулами духів: N°5 L'eau (Chanel), Miss Dior (Dior), Mirto Di Panarea (Acqua Di Mara) і Vitamin E Hand Treatment (Jo Malone).

Крем для рук N°5 L’Еau, Chanel
Крем для рук Mirto Di Panarea, Acqua Di Parma
Крем для рук Miss Dior, Dior
Бальзам для рук, Kenzo
Крем для рук Vitamin E Hand Treatment, Jo Malone London
Бальзам для рук Resurrection Aromatique Hand Balm, Aesop

средства по уходу ·

Ще в розділі Догляд за тілом

Популярне