RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

5 речей, які допоможуть бути у формі під час карантину

24 березня 2020

Карантин — це не просто соціальна ізоляція. Він може стати ударом по фізичній формі. Щоб мінімізувати наслідки «домашнього арешту», вибираємо найпотрібніші покупки, які дадуть змогу й далі бути у формі — і відчувати себе ліпше. І під час карантину, і після його закінчення.

Фото: архів Vogue
Килимок для фітнесу

Два роки тому найбажаніші фітнес-килимки вийшли в Chanel, але знайти їх сьогодні можна хіба що на онлайн-аукціонах.

@chantaltru

Але будемо чесні, можна задовольнитися і з килимком менш розкішної марки. На ньому можна медитувати онлайн, можна стояти в планці або опановувати нові асани. Тренуватися вдома — тренуватися з комфортом. 

Килимок для йоги Alo Warrior
Розумні ваги

Ваги, які контролюють співвідношення жирової й м’язової тканини, — потрібна річ. Допомагають оцінювати свою фізичну форму й відстежувати прогрес. Історію дівчини, яка використовує такі ваги, читайте тут.

Smart-ваги Index Smart Scale, Garmin
Гумки

Фітнес-гумки — найпродаваніший фітнес-аксесуар онлайн. Коли карантин закінчиться (вірте, це неодмінно станеться), їх можна буде брати із собою в подорожі. А поки вони допоможуть поліпшити фізичну форму й надати м’язам тонусу. 

Фото: архів Vogue
Гантелі

Конечно, можно тренироваться с бутылками воды или вина. Но чтобы занятие было больше похоже на фитнес, чем на развлечение, понадобятся гантели.  Можно убить двух зайцев: купить пресс-папье из камня в виде гантелей, чтобы использовать его потом в мирной жизни по назначению. 

Прес-пап'є як гантель, Tom Dixon
Зволожувач повітря

Важная рекомендация врачей - проветривать помещение и увлажнять воздух. Тут можно обойтись обычным увлажнителем, а можно использовать арома-диффузор. Плюс его в том, что можно добавить масла с успокаивающим эффектом - например, лемонграсса. Мелкодисперсная дымка наполнит комнату свежим, приятным воздухом. 

Арома-дифузор, Muji

спорт · здоров’я · Коронавирус · #STAYHOME ·

Ще в розділі Догляд за тілом

Популярне