RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Архіви місця й часу: аромати, навіяні подорожами

27 червня 2019

Нові літні аромати – імпресіонізм чистої води: в них відображені ольфакторні профілі конкретних місць, їхніх атрибутів, а в деяких випадках – і часу.
 

Фото: Yuriy Yatskulich. Стиль: Natalia Tiuleneva
Cipresso di Toscana

Cipresso di Toscana з колекції Blu Mediterraneo, Acqua di Parma – з нотами кипарису, сосни, лаванди, зірчастого анісу, бризу, смоли і цитрусових. Присвячений тосканським кипарисовим алеям.

Cipresso di Toscana з колекції Blu Mediterraneo, Acqua di Parma,
L'Eau d'lssey Shade of Sunrise Day 1. 5.45 AM

L'Eau d'lssey Shade of Sunrise Day 1. 5.45 AM, Issey Miyake – з нотами кокосового молока, франжипану, жасмину, геліотропа, сандалу і кедра. Присвячений світанку над морем.

L'Eau d'lssey Shade of Sunrise Day 1. 5.45 AM, Issey Miyake

Paris – Riviera

Paris – Riviera з колекції Les Eaux de Chanel, Chanel – з нотами жасмину, неролі, апельсинової шкірки, бензоїну і петігрейна. Присвячений подорожам Коко Шанель на Французьку Рив'єру.

Paris – Riviera з колекції Les Eaux de Chanel, Chanel
Times Square

Times Square Masque Milano – з нотами помади, гуми, горіхової пасти, фіалок, османтуса і троянд. Присвячений Нью-Йорку 80-х.

Times Square, Masque Milano
Sailing Day

«Replica» Sailing Day, Maison Margiela – з нотами солоної морської води, червоних водоростей, сірої амбри і коріандру. Присвячений морській мандрівці на грецький острів Парос 2001 року.

«Replica» Sailing Day, Maison Margiela

парфум · ароматы ·

Ще в розділі Парфуми

Популярне