Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Що таке Ghetto Nails: пояснюємо на прикладах з подіумів

05 вересня 2019

Один з головних nail-трендів осені – ghetto nails: манікюр, який можна коротко охарактеризувати словосполученням 'too much'.

Koché

Довгі, з вигадливим декором нігті ввели в моду діви класу Бейонсе, Ріанни і Cardie B. Строго кажучи, такі завжди були в моді у темношкірих дівчат з бідних околиць. Можна згадати Гарлем або nail-art салони в 10 окрузі Парижа, де на фотографіях у вітринах з три десятки років красуються оздоблені блискучими стразами і переливчасті всіма кольорами веселки акрилові нігті довжини XXL.

Chromat

Спокуса запозичити такий яскравий елемент образу була занадто великою. Першою на це зважилася сім'я Кардаш'ян – і, як від дотику царя Мідаса все перетворювалося на золото, від їхнього "дотику" мода на надмірно декоровані нігті рухнула лавиною на весь світ.

@badgalriri

Ghetto nails увірвалися і на подіуми – вони панують у моді вже добрі два роки.

Архів Vogue UA, манікюр: Наомі Ясуда

Найяскравіші приклади такого манікюру можна знайти в Instagram-акаунтах стилістів з манікюру – Наомі Ясуда (@naominailsnyc) і Дженні Буї (@ nailson7th), постійною клієнткою якої є Cardie B.

@nailson7th

У новому сезоні подіуми знову наповнені прикладами щедро декорованих нігтів. Подивимося, як трактують тренд nail-стилісти модних шоу.

Adeam
Chromat
Adeam
Adeam
Fashion East
Fashion East
Fashion East
Iceberg
Iceberg
Jeremy Scott
Jeremy Scott
Jeremy Scott
Koché
Koché
Manish Arora
Manish Arora
Manish Arora
Rick Owens
Manish Arora
Philipp Plein
Philipp Plein
Pushbutton
Rick Owens
Tadashi Shoji

Тенденція очевидна. Зайвим буде говорити, що ghetto nails навряд чи доречні в офісі. Їх також складно уявити на обличчях монархів (так, існує етикет у манікюрі). Але є й інші аспекти. Можливо, варто припинити вживати термін ghetto nails – і з обережністю цитувати образи з іншої культури. Звинувачення в культурній апропріації – питання на часі. Але часто вони до болю справедливі.

манікюр ·

Ще в розділі Нігті

Популярне