Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Загадати бажання: різдвяна колекція макіяжу Dior

24 листопада 2018

Напередодні Різдва Dior випустив нову лімітовану колекцію макіяжу під назвою Midnight Wish.

Лейтмотивом колекції стали новорічні відтінки червоного, золотого і срібного. Пітер Філіпс, креативний і арт-директор Dior Makeup, розповідає, що темою колекції є щаслива зірка Крістіана Діора. Зірка, яка освітлює життєвий шлях і змушує повірити в себе і у свої сили. До колекції увійшли помади Diorific і набір Rouge Dior Bijou в клатчі, рум'яна Rouge Blush Midnight Wish, лаки для нігтів Diorific Vernis і набори тіней 5 Couleurs Midnight Wish в двох колірних гамах.

Для губ

Шість відтінків з приголомшливо легкою і м'якою текстурою в золотому глянцевому футлярі. Їх назви заворожують: Élégante, Désirable, Stunning, Triomphante, Lovely, Audacieuse. Тепер зрозуміло, чому саме цю серію називають «казковим поцілунком».

Помада Diorific оттенка Elegante, Dior
Помада Diorific оттенка Desirable, Dior
Помада Diorific оттенка Triomphante, Dior
Помада Diorific оттенка Lovely, Dior
Помада Diorific оттенка Audacieuse, Dior

Представлений набір для губ у святковому клатчі. У ньому – помада, футляр якої прикрашений срібними зірками, і п'ять змінних блоків до нього, відтінки – від тілесного до яскраво-червоного. Кожен змінний блок забезпечений пророкуванням-побажанням: Love, Bless, Luck, Faith і Fame.

Rouge Dior Coffret Couture Collection - Limited edition

Деякі відтінки помади Rouge Dior з набору будуть доступні окремо.

Помада Rouge Dior №080 Red Smile
Помада Rouge Dior №434 Promenade
Помада Rouge Dior №772 Classic Matte
Помада Rouge Dior №999

Для обличчя

Єдиний непарний продукт різдвяної колекції, який справедиво гідний соло в новорічній косметичці. Золотий колір шиммера не може не нагадати різдвяні прикраси та салюти, а ще саме цей продукт несе звання щасливої зірки Крістіана Діора.

Rouge Blush Midnight Wish - Limited edition
Для очей

Лімітована колекція включає два набори тіней для святкового макіяжу – в холодній платиновій Moonlight і теплій золотій Lucky Star гамі.

Для нігтів

Елегантні кольори лаків від Dior Promesse, Lively, Triomphe і Audace ідеально поєднуються з помадами різдвяної колекції макіяжу. Крім того, їх флакони нагадують ялинкові іграшки, а формула – найстійкіша з усіх лаків Dior. У колекцію також входить верхнє покриття з золотими зірками.

Dior · Новый Год · колекції макіяжу · Питер Филипс · Новий рік 2019 ·

Ще в розділі Makeup

Популярне