Червоне і чорне: осіння колекція макіяжу Clarins

17 жовтня 2018

У Києві представили нові засоби Clarins: тональну основу з оновленою формулою Skin Illusion SPF 15 і осінню колекцію макіяжу Joli Rouge et Noir. З цього приводу в Україну прилетів візажист, міжнародний тренер марки Сімоне Коломбо, який поділився професійними таємницями.

Три поради візажиста

Яким би досконалим не був засіб, можна виграти, якщо правильно з ним поводитися. Сімоне Коломбо радить під час нанесення тональної основи рухатися від центру до периферії і вгору: наприклад, від крил носа до скронь. Так тон ляже краще і не підкреслить пори. Важливо ретельно нанести і розтушувати засіб біля крил носа, де, зазвичай, залягають тіні, в куточках очей біля перенісся і на повіках це миттєво освіжає обличчя.

Візажист радить ретельно фарбувати верхні повіки, наносити олівець, підводку або тіні максимально близько до лінії росту вій. Якщо зробити це не вдається (наприклад, вії від природи загнуті або така будова повік), Сімоне радить професійний трюк: потрібно підняти пальцями однієї руки верхню повіку так, щоб вона злегка вивернулася, і фарбувати її олівцем зсередини. Це дасть змогу зробити погляд глибшим, а очі виразнішими, та не обтяжувати ними макіяж.

Засоби з осінньої колекції макіяжу Clarins

Тим, хто скаржаться на нерівний відтінок обличчя, почервоніння або сіруватий тон, Симоне радить не нехтувати праймерами. Їх у Clarins кілька. Зелений, наприклад, дозволяє замаскувати червоність, а потім відмінно перекривається тональним засобом.

Бази під макіяж, Clarins
Тональний засіб Skin Illusion, Clarins

Головна новинка осені оновлений зволожувальний тональний крем Skin Illusion SPF 15. У нього легка рідка текстура, як у сироватки, і висока концентрація пігментів. Це дає змогу засобу зливатися зі шкірою і вирівнювати тон, залишаючись непомітним. У формулі рослинні екстракти, які зволожують і захищають шкіру протягом дня.

Оновлений зволожувальний тональний крем Skin Illusion, Clarins, SPF 15

Обличчя засобу топ-модель Хана Жирикова. 

Хана Жирикова в промо Skin Illusion, Clarins
Колекція Joli Rouge et Noir

Осіння колекція макіяжу Clarins лаконічна: три відтінки помад, гелева підводка, туш. Всі засоби  в забавних футлярах, прикрашених малюнками губ і очей. Помада Joli Rouge оновлена до версії Joli Rouge Gradation з контрастним сердечником. У складі солерос і масло манго, щоб губи були (і відчувалися) зволоженими. Водостійка гелева підводка тримається до 12 годин. Туш Supra Volume Mascara містить чисті вугільно-чорні пігменти.

Підводка Waterproof Eyeliner Gel, Clarins
Помада Joli Rouge Gradation  №801 Coral Gradation, Clarins
Помада Joli Rouge Gradation  №802 Red Gradation, Clarins
Помада Joli Rouge Gradation №803 Plum Gradation, Clarins
Помада Joli Rouge Gradation, Clarins
Туш Supra Volume Mascara, Clarins

бьюти-образ · макияж · коллекции макияжа · визажист ·

Ще в розділі Makeup

Популярне