До Vogue UA Conference 2023 залишилося
SOLD OUT

Осінній б'юті-шопінг: без яких засобів не обійтися в холоди

Vogue.ua обирає засоби, які допоможуть насолодитися осінню на повну: аромати, що оповивають, лагідні текстури, все, чого хочеться з настанням холодів. Всі засоби можна знайти в б'юті-корнеріSanahunt Luxury Department Store, де зібрані найкращі нішеві бренди зі всього світу

Аромати Citizen X і Midnight Special, все – Ex Hihilo

Паризький бренд Ex Nihilo з резиденцією на Rue Saint Honore випустив два аромати, ідеальні для холодів: Citizen X і Midnight Special. Перший – "денний": він пахне пудровим ірисом, цнотливими нотами олібануму й мастикового дерева. У ньому відчувається ладанного-кедровий підтон, який особливо гарний у поєднанні з зігріваючою сумішшю білого перцю й янтарно-амбровими мотивами. У другий можна кутатися, як у хмару: в ньому ноти троянд і пачулі приправлені гіркувато-терпким грейпфрутом, прикрашені дрібкою спецій – шафрану, кориці, чорного перцю, – й посаджені на шлейфову агарову основу.

Ультразвукова силіконова щітка для нормальної шкіри обличчя LUNA 2 Normal Skin, Ультразвукова силіконова щітка для нормальної шкіри обличчя (дорожна версія) Luna Go, Електрична ультразвукова зубна щітка ISSA, Ультразвукова силіконова зубна щітка ISSA Play, все – Foreo

Реклама

Золотий стандарт гігієни сьогодні – звукові гаджети для догляду за шкірою обличчя, зубами, порожниною рота. Вони працюють у багато разів (а точніше, в 35) ефективніше – і це підтверджується науковими дослідженнями. Так, щітка для обличчя Luna 2 здійснює вісім тисяч (!) звукових вібрацій-імпульсів, які досягають глибоких шарів шкіри. Це неперевершений масаж, який проходить без додаткових витрат часу і зусиль – просто під час вмивання. Шкіра залишається чистою – і доглянутою. Щітку для вмивання випускають і в дорожній версії Luna Go, що неоціненно для подорожей.

Foreo Issa — полноценный прибор для гигиены зубов, десен и полости рта. Именно за такими будущее, именно такие советуют использовать доктора самых прогрессивных клиник. У щетки мягкие силиконовые ворсинки, которые подходят для чувствительных зубов и десен, и при этом так тщательно удаляют зубной налет, что зубы отбеливаются и кажутся отполированными. В отличие от классических щеток, чей наконечник надо менять каждые три месяца, ее головку надо менять вчетверо реже – благодаря антибактериальному силикону. Тем, кто только начинает практиковать звуковую чистку, можно начать с Issa Play – она тоже водонепроницаемая, тоже сделана из гладкого антибактериального силикона, тоже издает звуковыи вибрации, только компактнее и не требует зарядки, а работает на аккумуляторе (заряда, впрочем, хватит на 800 чисток).

Очевидный способ бороться с осенней хандрой – окунуться в свежий, летний, зеленый аромат. Как раз такой – Together Is Always Better парижского независимого бренда Lola James Harper. Его основал профессиональный парфюмер Рами Мекдачи, который много лет сотрудничал, например, с концепт-стором Colette и отелем Costes. Травяные, землистые, чайные, сочные и свежие ноты образуют изысканные композиции. Еще одно ироничное и "витаминное" произведение, которое поднимает настроение, – Do What You Love With People You Love. Тянет на полноценную жизненную философию – и пахнет душистым букетом ирисов и роз в обрамлении ванили, пачулей и моркови. Это самый модный парфюмерный ингредиент последних лет, экспериментировать с которым отваживаются только действительно крутые парфюмеры.

Аромати Together Is Always Better і Do What You Love With People You Love, Lola James Harper

Одни из последних ароматов Дома Francis KurkdjianOud Satin Mood и Baccarat Rouge 540 словно специально созданы, чтобы носить их в холода. Оба они составлены талантливо и щедро, оба включают драгоценные парфюмерные ингредиенты, оба оставляют шлейф и долгое послевкусие на коже, оба принадлежат к семейству восточных древесных. Только первый – мягкий и обволакивающий, выстроенный вокруг розы и дерева агар в обрамлении фиалок и ванили, а второй – более острый, с нотами цитрусовых, шалфея, дубового мха и древесины (включая собственно дуб), а также дорогой и редкой серой амбры. Для тех, кто зимой предпочитает плотные и стойкие версии любимых ароматов, эти два вышли в версии 'extrait de parfum'.

Аромати Oud Satin Mood і Baccarat Rouge 540, все – Maison Francis Kurkdjian

Чем прохладнее на улице, тем прицельнее надо выбирать средства по уходу за волосами: так они будут меньше электризоваться. Кондиционер для волос Repair Conditioner преображает поврежденные волосы, уплотняет их и делает мягкими, шелковистыми – все благодаря суперфуду для волос – протеину киноа, который превосходно восстанавливает структуру и приглаживает кутикулы волос. Питательный кондиционер идеален для тех, кто вечно спешит и не может выкроить время на ритуалы с масками и уходом: он наносится из спрея и не требует смывания. Состав – поэма: экстракты икры, белого трюфеля, масло ши и провитамин В5.

Питательный кондиционер для волос Leave-In Conditioner, и восстанавливающий кондиционер для волос Repair Conditioner, все – Show Beauty

Чтобы полезные вещества из средств по уходу беспрепятственно проникали в кожу, ее надо качественно очищать. И речь не только о демакияже и умывании, а еще и об удалении верхнего слоя ороговевших частиц. Лучше выбирать скрабы, которые мягко полируют кожу и не травмируют ее. В составе скраба 3Lab – эфирные масла цитрусовых, которые заряжают энергией, помогают избавиться от токсинов и придают коже сияние и свежесть. После скраба идеальна маска – удар по токсинам. Она не просто подтягивает или омолаживает, но и придает коже сияние. В составе – антиоксиданты в высокой концентрации, включая экстракты зеленого чая и гинкго билоба. Наконец, сильнодействующее антивозрастное средство – омолаживающий крем, способный оживить увядающую кожу. В его составе – пептиды, восстанавливающий морской комплекс, витамины, ценные масла растений.

Отшелушивающее средство для лица Perfect Cleansing Scrub, Набор масок для лица для лифтинга, укрепления и осветления Perfect Mask, 5 х 140 мл, Омолаживающий крем для лица, шеи и декольте, Anti-Aging Cream, все – 3Lab

Бренд 3LAB придумали американцы, пара Эрика и Дэвид Чанг в 2003 году. Под ним выпускают высокотехнологичные средства, которые разработаны биохимиками и дерматологами, а в основе всех формул – проверенные и действенные компоненты. В поклонницах марки – Мишель Обама, Хелен Миррен, Кристина Хендрикс и Хиллари Суонк.

Vogue.ua уже выбирал My Own Private Teahupo‘O,A Lab On Fire в числе тех, с которыми грустить об ушедшем лете – вполне самодостаточное гедонистское занятие. Но об упакованном в необычный флакон-спрей аромате не будет лишним напомнить. Цветочная водяная композиция пахнет морем, насыщенным озоном воздухом, как после грозы, но звучит полно, не оставаясь водянистой – все благодаря нотам цветка франжипани и базе, в которой значатся томная, густая таитянская ваниль и благородная амбра.

My Own Private Teahupo‘O, A Lab On Fire

Тріо засобів нішевого бренду з догляду за шкірою Instytutum працює, щоб поліпшити природне відновлення шкіри – на клітинному рівні. У складі засобів – вода з альпійських джерел, і вивірені біохімічні формули. Пілінг потрійної дії видаляє забруднення, токсини і мертві клітини. Денний крем розслаблює м'язи обличчя і тим самим допомагає розгладити зморшки. У його складі – пептиди, що стимулюють синтез колагену, ліфтинг-пептиди, гіалуронова кислота, ретинол і вітамінний комплекс. Все для того, щоб освітлити пігментацію, прибрати ознаки віку, вирівняти рельєф шкіри і поліпшити кровообіг. Омолоджувальна маска – це патч, розділений на дві частини для зручності. Від тепла шкіри інгредієнти активізуються і проникають глибше, даруючи вологу і живлення, сяйво і гладкість. Незамінне після перельотів і виснажливих робочих буднів.

Пілінг Triple-Effect Peel, Денний крем для обличчя Day Cream, Омолоджувальна маска для обличчя Flawless Skin Mask, Instytutum

Відлущувальний крем BioEffect містить мікрокристали ісландської вулканічної лави, завдяки яким очищає, видаляє відмерлі клітини шкіри і допомагає засобам проникати в шкіру, відновлюючи її зсередини. Сироватка з шовковою текстурою EGF Day Serum гарна під макіяж і просто для ранкового застосування. Вона працює як щит, оберігаючи гідроліпідну мантію шкіри, допомагає боротися зі зморшками, вирівнює тон, ущільнює і насичує вологою.

Відлущувальний крем для обличчя і Денна омолоджувальна сироватка EGF Day Serum, усе – BioEffect

Тим, у кого шкіра суха і тонка, треба оновлювати верхній шар епідермісу все одно. Якраз для них придумані засоби з ніжною кремовою текстурою – як Double-Action Exfoliating Cream. Вони не тільки очищають, але ще й пом'якшують. Крем The Rich Cream зі щільною текстурою – порятунок у холоди. Він не липкий і не жирний, глибоко живить шкіру, наповнює й ущільнює, розгладжує зморшки, створює захисний бар'єр від холоду, вітру і міського повітря.

Крем-ексфоліант подвійної дії Double-Action Exfoliating Cream і Збагачений крем The Rich Cream, все – Evidens De Beauté

Усі засоби можна знайти в б'юті-корнері Sanahunt Luxury Department Store чи придбати в один клік.

Більше краси – в Instagram @vogueua_beauty

Не слідуй за модою — відчувай її

Підписатися

Ще в розділі

Популярне на VOGUE

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.