VOGUE SHOP VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Які сонцезахисні засоби можна вважати безпечними

08 липня 2018

Зараз в США розглядають законопроект, що забороняє продавати і використовувати в деяких штатах (один з них – Гаваї) сонцезахисні засоби з хімічними фільтрами в складі. Причина в тому, що ці компоненти не підлягають органічному розкладанню і розпаду під дією зовнішніх природних факторів, руйнуючи цим корали, морську флору і фауну.

Рекламна кампанія Miu Miu весна-літо 2017

Якщо законопроект схвалить губернатор штату, то з січня 2021 року він набуде чинності. За даними дослідження, опублікованого Archives of Environmental Contamination and Toxicology, близько 14 тис. тонн сонцезахисного лосьйону щорічно осідає на коралових рифах. Це відбувається не тільки тому, що ми купаємося з нанесеним SPF-засобом, а й тому, що залишки засобів, які користувачі змивають в душі, також потрапляють в океан.

 

Ізабелі Фонтана в рекламній кампанії H&M

Все сказане лише підтверджує важливість використання засобів для захисту з мінеральними фільтрами, або мінеральної пудри і спеціального одягу, що захищає від випромінювання.

 

З цього приводу Vogue.ua зібрав галерею з 7 сонцезахисних засобів, які природно розкладаються у зовнішньому середовищі і не шкодять океану:

 

 

крем · засоби по догляду · защита от солнца ·

Ще в розділі SKINCARE

Популярне