Які сонцезахисні засоби можна вважати безпечними

08 липня 2018

Зараз в США розглядають законопроект, що забороняє продавати і використовувати в деяких штатах (один з них – Гаваї) сонцезахисні засоби з хімічними фільтрами в складі. Причина в тому, що ці компоненти не підлягають органічному розкладанню і розпаду під дією зовнішніх природних факторів, руйнуючи цим корали, морську флору і фауну.

Рекламна кампанія Miu Miu весна-літо 2017

Якщо законопроект схвалить губернатор штату, то з січня 2021 року він набуде чинності. За даними дослідження, опублікованого Archives of Environmental Contamination and Toxicology, близько 14 тис. тонн сонцезахисного лосьйону щорічно осідає на коралових рифах. Це відбувається не тільки тому, що ми купаємося з нанесеним SPF-засобом, а й тому, що залишки засобів, які користувачі змивають в душі, також потрапляють в океан.

 

Ізабелі Фонтана в рекламній кампанії H&M

Все сказане лише підтверджує важливість використання засобів для захисту з мінеральними фільтрами, або мінеральної пудри і спеціального одягу, що захищає від випромінювання.

 

З цього приводу Vogue.ua зібрав галерею з 7 сонцезахисних засобів, які природно розкладаються у зовнішньому середовищі і не шкодять океану:

 

Сонцезахисний крем The Organic Pharmacy SPF 50
Дитячий сонцезахисний лосьйон для тіла All Good SPF 30
Сонцезахисний засіб для обличчя Kypris Pot of Shade - Heliotropic SPF Primer
Сонцезахисний крем Vive Sana SPF 30
Сонцезахисний лосьйон для тіла Beautycounter SPF 30
Сонцезахисний лосьйон для тіла Ursa Major SPF 18
Зволожуючий сонцезахисний крем Naturopathica SPF 17

 

крем · средства по уходу · защита от солнца ·

Ще в розділі Шкіра

Популярне