VOGUE UA CONFERENCE

Kiss Me: 13 стійких помад, які залишать слід у пам'яті, а не на шкірі

06 липня 2017

Стійка помада - та, яка виглядає однаково добре в момент її нанесення і довгі години потому. Vogue.ua вибрав кращих представників жанру. Спойлер: багато з них з'явилися тільки цього року.​

За ефектного виходу стійка помада необхідна. Вона витримає випробування шампанським, поцілунками, затяжними бесідами і залишиться незмінно яскравою на фото. Єдиний тест, якому її не варто піддавати, - жирна їжа (до якої відноситься не лише фуа-гра, а й заправлені оливковою олією салати).

Creatures of the Wind
КУШОН

Кушони – модний азійський б'юті-винахід, що перекочував до косметичок європейських дівчат з потужної подачі Lancome. Старт був настільки успішним, що вслід за тональними марка випустила кушони для губ, щік та СС-кушони. Цього літа вийшли лімітовані відтінки кушону Juicy Shaker – зефірний Marshmattack та яблучний Apple Me. Пахнуть маршмеллоу та яблуком відповідно, солодкі на смак. 

Блиск для губ Juicy Shaker, відтінок 281 Marshmattack та 401 Apple Mois, Lancome
ТІНТ

Любов до тінтів породила марка Benefit (що входить у концерт LVMH, котрий випускає косметику Dior, Guerlain, Givenchy, Kenzo, Acqua di Parma і т.д.). Тінт – пігментований засіб легкої текстури, що вбирається в шкіру й лишається на ній ніжним, природним кольором, як ніби дівчина кусала губи, чи цілувалася донезмоги. Цього року тінт вийшов у Guerlain (його можна полюбити лиш за одну упаковку) і в Dior - Lip Tattoo

Стойкий тинт для гую Dior Addict Lip Tattoo, Dior
Тинт BeneTint, Benefit
Тинт для губ и щек, Guerlain

РІДКА ПОМАДА

Рідкі помади дають ефектне покриття (як правило, оксамитове) і не сушать губи. Їхня головна перевага полягає в тім, що аплікатором зручно малювати контур – олівець не потрібен. 

Жидкая матовая помада Rouge Allure Ink №140 Amoureux, Chanel
Жидкая помада Lip Maestro №202, Giorgio Armani
Стойкая жидкая  помада Vernis À Lèvres, YSL Beauté
Жидкая помада Lingerie, NYX
Жидкая помада Cream Lip Stain, Sephora
Стойкая жидкая помада Рro Longwear, МАС

ПОМАДА

Нове покоління стійких помад не сушить губи. Більше того, новий Dior Addict Lacquered Stick узагалі зволожує, а «з’їдається» благородно і поступово. 

Помада-бальзам Dior Addict Laquer Stick №674 К-Кiss, Dior
Стойкая помада Rouge G, Guerlain
Помада Color Riche Exclusive из коллекции Pure Reds оттенка Blake's, L’Oréal Paris

Більше краси - в Instagram @vogueua_beauty

Читайте також: 

Акцент на глаза: летние коллекции макияжа Chanel, Dior и Yves Saint Laurent

Пляж и макияж: 10 лучших средств

помада · макияж ·

Ще в розділі Губи

Популярне