Найяскравіші фітнес-перетворення зірок

17 квітня 2018

Від Алісії Вікандер в ролі Лари Крофт до Брі Ларсон в «Капітані Марвелі» – актриси готуються до майбутніх ролей за допомогою інтенсивних тренувань і строгих дієт. Трансформації вражають.

Алісія Вікандер для ролі в «Лара Крофт: розкрадачка гробниць»

Після першої великої роботи в «Королівському романі» і «Оскара» за «Дівчину з Данії», Алісія Вікандер вирішила різко змінити амплуа у 2018 році. 29-річна шведська актриса з'явилася в знаковій ролі Лари Крофт, до якої вона почала готуватися з тренером більше ніж за півроку до початку зйомок. Метою тренувань було наростити м'язи і прискорити метаболізм. Тижневий план включав в себе два заняття зі скелелазіння, чотири тренування з боксу і шість тренувань з вагою, і це не враховуючи щоденних підготовок до трюків, які вона виконувала у фільмі. Такий підхід дозволив їй набрати п'ять кілограм м'язової маси і досягти ультра-спортивного силуету.

Брі Ларсон для ролі в «Капітані Марвелі»

Для ролі Керол Денверс, пілота винищувача військово-повітряних сил США, Брі Ларсон займалася зі спортивним тренером Джейсоном Волшем. Тренування тривали по дві години на день, і включали: віджимання, підтягування, і роботу з вагою, що, в підсумку, допомогло наростити необхідні сім кілограм м'язів. В їжі Ларсон дотримувалася білкової дієти згідно з приписами дієтолога.

Енн Гетевей для ролі у фільмі «Спокій»

Знаменита завдяки культовій ролі в «Диявол носит Прада», Енн Гетевей скоро з'явиться у фільмі Стівена Найта «Спокій», вихід якого запланований на вересень 2018 року. 35-річна актриса виклала в Instagram відео свого тренування разом з тренером, куди входять віджимання, підтягування та вправи з вагою. «Я набираю вагу для ролі в кіно, і все йде добре», – розповідає Гетевей.

За матеріалами vogue.fr

Instagram: @vogueua_beauty 

Энн Хэтэуэй · Алисия Викандер ·

Ще в розділі Фігура

Популярне