Підвести риску: як наносити підводку цієї осені

15 вересня 2017

Підведені очі - за лінією росту вій чи під бровою - великий тренд цієї осені. Приклади демонструють візажисти модних шоу

PPQ

“Графічні, розгонисті стрілки-банани на верхніх повіках. Ми надихалися готикою. Вийшло готично, але прекрасно. Це все підводка Le Metier de Beauté – і, щоби ви знали, його розробляли в Mont Blanc.

Підводка, Le Metier de Beauté

Вийшло щось на кшталт чорнильної ручки: видає рівно ту кількість "чорнила", яка потрібна, - і тільки поки малюєш", - каже візажист Наоко Сінту, яка відповідала за б'юті-образи на показі Emilio de la Morena. 

Emilio de la Morena

Стрілки-банани малювали візажисти посланниць Chanel, поєднуючи їх з металічними сірими тінями й мікрострілками біля лінії росту вій. 

Chanel

Графічними лініями обмежилися на показі Mugler, і це мало вражаючий вигляд у поєднанні з чистою шкірою повік.

Mugler

Хуліганські крила-стрілки демонстрували у Versace, витончені стрілочки в поєднанні зі smoky-eyes - у Carolina Herrera, єгипетські стріли, ніби наведені вологим вугіллям, прикрашали очі моделей Chloe.

Versace
Chanel
Chloé
Carolina Herrera
Mugler

Нові підводки виходять у цьому сезоні в Givenchy і YSL - і їх абсолютно точно не можна пропустити (хоча б через небанальний колір). Зручні пензлики, якими можна малювати тонкі лінії і широкі розчерки, є у Armani, Diego Dalla Palma і Chanel.

Подводка Liner Vinyl, №6 Rosy Black, Givenchy,лимитированный выпуск
Подводка Couture Eyeliner N°5 Bourgogne, YSL Beaute
Подводка Signature de Chanel, Chanel
Подводка Make Up Studio, Diego Dalla Palma
Подводка Eyes to Kill, Giorgio Armani

Більше краси - в Instagram @vogueua_beauty

Читайте також: 

Бьюти-тренд: Розовые очи

Бьюти-тренд: металлические губы

бьюти-образ · макияж ·

Ще в розділі Б'юті-тренд

Популярне