У вогні: зимова колекція свічок Diptyque

03 листопада 2017

Diptyque випускає зимову колекцію свічок Les Constellations - «Сузір'я» - в колаборації з французьким художником Філіпом Боделоком. «Небеса - це ткацький верстат, на якому ми плетемо наші мрії», - кажуть в Будинку​

Боделок зобразив казкових небесних тварин, з'єднавши комети і міфічних персонажів - Фенікса, Дракона і Єдинорога. Кожна з цих фігур дала назву сузір`ю. У кожної - свій колір і аромат. Свічки декоровані золотом і нагадують про зірок - символах мрії та Різдва.

Forêt Givrée – «Заморожений Ліс»

У сузір'ї Єдинорога, на відстані близько 2600 світлових років від Землі, є туманність «Різдвяна ялинка». Лиш це здається достатнім приводом купити свічку до Нового року. Але це ще не все: вона пахне середньовічним казковим лісом, доріжками, посипаними соснової хвоєю, дорогоцінної деревиною хінокі та м'ятою. Дуже святково.

Feu d’Agrumes – «Вогняний Апельсин»

Вогнедишний Дракон випромінює життєву силу. Свічка, натхненна ним, об'єднала золотий, червоний та чорний кольори, щоб відобразити горизонт на світанку: темний грунт, червоне небо та проблиск світанку. Наполовину птах, наполовину змія, дракон надихнув Diptyque на створення деревного аромату, підсолодженого шиплячою апельсиновою кіркою, немов кинутою у вогонь. Італійські цитрусові надають деревній базі яскравий сонячний підтекст. Затишні спеції відповідають за яскравість та теплоту.

Larmes d’Encens – «Сльози ладана»

Фенікс - архетип досконалої істоти, яка відроджується з власного попелу. Згідно «Метаморфоз» Овідія, коли феніксові виповнюється 500 років, він будує гніздо з листя лавра та гілочок Спікенарда, кориці та мирри. І в ньому прощається зі світом, щоб відродитися знову. У нотах свічки - сік рідкісних ароматичних рослин, запашні смоли - ладан і мирра, - та кориця. Синій колір свічки нагадує небо.

Філіп Боделок закінчив Школу декоративних мистецтв у Парижі, в 90-ті малював графіті, а тепер як вуличний художник бере участь в проекті Lasco в паризькому Palais de Tokyo. Протягом чотирьох років художник малював вигаданих тварин на порожньому фасаді будинку на одній з вуличок Маре. Його величезні, та швидкоплинні звірі, намальовані крейдою на чорних стінах, були змиті часом, але тепер знайшли нове життя - на упаковках різдвяних свічок.

Свеча Feu d’Agrumes, Diptyque
Свеча Feu d’Agrumes, Diptyque
Свеча Forêt Givrée, Diptyque
Свеча Larmes d’Encens, Diptyque
Свеча Larmes d’Encens, Diptyque

Більше краси: Instagram @vogueua_beauty

Різдвяна колекція макіяжу Chanel

Новий ювелірний флакон аромату J'adore l'Or

ароматы · Новый Год · Нишевая парфюмерия ·

Ще в розділі Б'юті-гід

Популярне