Косметика, Карл! Лагерфельд запускає б'юті-лінію, і ось що про неї відомо

05 травня 2018

Кутюр'є завойовує світ краси і випускає колекцію макіяжу, яка стартує 15 травня.

Після розробки двох капсульних б'юті-колекцій для Shu Uemura, Карл Лагерфельд звернувся до австралійського косметичного бренду ModelCo, відомого своїми засобами по догляду за шкірою і продуктами для автозасмаги. Уже відомо, що в колекцію увійдуть набори тіней для повік, туш для вій, кисті, блиск для губ і помада «Lip Light» з вбудованим дзеркалом і LED-підсвіткою. Загалом все, що відповідає тематиці Illuminated Beauty ( «Освітлена краса»). Поверхня деяких засобів буде прикрашена принтами, які зображують самого Лагерфельда або його знаменитої кішки Шупет.

Кість-кабуки The Karl Buki Brush, Modelco x Karl Lagerfeld, €29
Помади, Karl Lagerfeld x ModelCo
Косметичка з набором засобів для макіяжу губ, ModelCo + Karl Lagerfeld, € 165
Стелла Максвелл
Помади, Karl Lagerfeld x ModelCo
Помади, Karl Lagerfeld x ModelCo
Хайлайтер Luxe Highlight & Glow, Karl Lagerfeld + ModelCo, €36 euros

Обличчям цієї єдиної у своєму роді капсули Карл вибрав супермодель Стеллу Максвелл. Вона розповідає про улюблені засоби колекції: «Дівчата в наш час повинні бути готові до зйомок в будь-який час. Ну я – це точно. Хайлайтер (The highlighting brick) працює як миттєвий Instagram-фільтр для обличчя! Беззастережно рекомендую: він створює ефект м'якого фокусування на шкірі. Рідкий хайлайтер ідеальний, щоб кинути в сумочку і поправляти макіяж на ходу".

Лінія макіяжу Karl Lagerfeld x ModelCo з'явиться у продажі з 15 травня 2018 на karl.com, в магазинах ModelCo і на сайті modelco.com

За матеріалами vogue.fr

Фото: www.instagram.com/modelco_cosmetics/

знаменитости · Карл Лагерфельд · макияж · косметика · коллекции макияжа · капсульная коллекция ·

Ще в розділі Б'юті-гід

Популярне