Що потрібно знати про виставку «Золото», яку підтримує Dior

26 березня 2018

У Марселі, в Музеї цивілізацій Європи та Середземномор'я відкрили виставку «Золото», яка триватиме до 10 вересня 2018 року. Її головним спонсором став Christian Dior Parfums.

Золото – об'єкт бажання і завоювання, традиційний символ сили і багатства, але його пластичність і краса повсюдно експлуатуються в б'юті-індустрії. Історія Будинку Dior теж пов'язана з золотом. Золото – матеріал, до якого в Будинку Dior ставляться з великим пієтетом. Друг месьє Діора, філософ і поет Жан Кокто розповідав, що в прізвищі кутюр'є об'єдналося два кодових слова: Dio, що в перекладі з латині означає "божественний", і "Or", – "золото". Божественне золото часто ставало об'єктом препарування в б'юті-колекціях Дому та в ароматах.

Помада Diorific, Dior з різдвяної колекції макіяжу 2017

Виставка об'єднає історію з сучасним мистецтвом і покаже шедеври, які підтверджують захоплення людства золотом в останні три тисячоліття. Коштовності, статуї, реліквії, а також релігійні та церемоніальні предмети розкриють привабливість золота і його накопичення, божевільного прагнення до дорогоцінного металу і його негативний вплив на людство і навколишнє середовище.

Dior ·

Ще в розділі Б'юті-гід

Популярне